Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush e gjen kete?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush e gjen kete?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kush e gjen kete?!

+16
Darius
Prada
ZeQo
dajti modh
Albert
bobi 10
LaDescarada
Aristogata
WebMaster
CuN@BosS/
Ariel
Golden
leta
Leo_uk
Єямєℓiиdå
Poeti Dhimbjes
20 posters

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 18 Dec 2010 - 2:10

Ne kete teme qe sapo hapa tani, keni mundesin qe te postoni ndonje Gjaegjez apo Kuiz tuajin
qe te tjeret t'i pergjigjen me pergjigjen e sakte qe duhet.
Nese nuk keni ndonje te tille, atehere behuni juve ai qe do te jape pergjigjen e duhur ne pyetjen
e drejtuar nga dikush tjeter.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 18 Dec 2010 - 2:12

Hajt po e nis une i pari me nje gjaegjez te thjesht.


-Ceshte nje gje qe bie ne uje e nuk mbytet, bie ne shkemb e nuk vritet?!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Vizitor Sat 18 Dec 2010 - 2:15

Saimiri shkruajti:Hajt po e nis une i pari me nje gjaegjez te thjesht.


-Ceshte nje gje qe bie ne uje e nuk mbytet, bie ne shkemb e nuk vritet?!


Trrungu... [smile_1] (e gjeta?)
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 18 Dec 2010 - 2:18

Jo, kete her, jo. hahahahaahaaa
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Vizitor Sat 18 Dec 2010 - 2:19

Shiu?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 18 Dec 2010 - 2:46

Luan_Valikardi shkruajti:Shiu?

Jo...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 18 Dec 2010 - 3:50

Gjuha
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Leo_uk Sat 18 Dec 2010 - 3:58

hunda ?
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga leta Sat 18 Dec 2010 - 5:15

Hija...
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 18 Dec 2010 - 13:27

Ermelinda shkruajti:Gjuha

Jo...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 18 Dec 2010 - 13:27

Leo_uk shkruajti:hunda ?

Jo...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 18 Dec 2010 - 13:28

leta shkruajti:Hija...

Bravo leta, kjo eshte pergjigja e sakte.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 19 Dec 2010 - 12:00

E kete ae gjen kush?

Ai qe e prodhon nuk e don per vete, ai qe e blen nuk e perdor per vete, ai qe e perdor nuk e sheh?

Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Golden Sun 19 Dec 2010 - 12:01

Ermelinda shkruajti:E kete ae gjen kush?

Ai qe e prodhon nuk e don per vete, ai qe e blen nuk e perdor per vete, ai qe e perdor nuk e sheh?


Arkivoli? Kush e gjen kete?! 729582

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 20 Dec 2010 - 4:45

Oouu..sa mire e ke gjet..te lumte X-Pim
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Dec 2010 - 4:59


[smile_1]


Sa e krijova une kete...

E gjen kush e gjen, nje gje qe asnje s'e gjen!...
Kush eshte (kush e gjen, domethene) ?...

mireseerdheet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Ariel Mon 20 Dec 2010 - 12:58

Gjelpera ne kashte 00027003 [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1]

si se kam pa me perpara une kete [smile_1] [smile_1] [smile_1]


Kush e gjen kete?! 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Ariel Mon 20 Dec 2010 - 13:00

Hiq dhjete e mbeten dhjete ... geeegge
c'eshte?


Kush e gjen kete?! 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 20 Dec 2010 - 13:18

Ariel shkruajti:Hiq dhjete e mbeten dhjete ... Kush e gjen kete?! 668312
c'eshte?

Gishtat e dorez dhe dorezat...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 20 Dec 2010 - 13:19

Ceshte nje gje e jotja, qe shumicen e rasteve e perdorin te tjeret?!

Hjat gjejeni kete!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Ariel Mon 20 Dec 2010 - 13:22

Saimiri shkruajti:
Ariel shkruajti:Hiq dhjete e mbeten dhjete ... Kush e gjen kete?! 668312
c'eshte?

Gishtat e dorez dhe dorezat...

yessss mireseerdheet


Kush e gjen kete?! 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Ariel Mon 20 Dec 2010 - 13:24

Saimiri shkruajti:Ceshte nje gje e jotja, qe shumicen e rasteve e perdorin te tjeret?!

Hjat gjejeni kete!

Mbiemri geeegge

se gjej dot...
na jep nje ndihme mireseerdheet


Kush e gjen kete?! 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 20 Dec 2010 - 13:29

Shume prane i kalove me pergjigjen me lart, Ariel.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Ariel Mon 20 Dec 2010 - 13:40

Saimiri shkruajti:Shume prane i kalove me pergjigjen me lart, Ariel.

Emri excited mireseerdheet celebrate005 celebrate005 celebrate005


Kush e gjen kete?! 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 21 Dec 2010 - 14:34

Aman, aman sa e shkathet qe je mi.
Nje fije ideje te te japesh, dhe e gjen sa hap e mbyll syt.

Po Ariel, Emri esht, te lumte...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga CuN@BosS/ Tue 21 Dec 2010 - 14:40

Cfare ben nje gomar ne nje dite me diell ?? geeegge


Kush e gjen kete?! 30c1zl3
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
Kush e gjen kete?! 0152352001263750485
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 21 Dec 2010 - 14:46

Cun Boss shkruajti:Cfare ben nje gomar ne nje dite me diell ?? Kush e gjen kete?! 668312

Leshon Hije...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Ariel Wed 22 Dec 2010 - 14:02

Ca bon kinezi kur bi shi... 00027003 [smile_1]


Kush e gjen kete?! 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Vizitor Wed 22 Dec 2010 - 14:05

Ariel shkruajti:Ca bon kinezi kur bi shi... 00027003 [smile_1]

Qesh?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Leo_uk Wed 22 Dec 2010 - 23:51

Ariel shkruajti:Ca bon kinezi kur bi shi... 00027003 [smile_1]

E len te bie.. mireseerdheet

Arielo jena shkoll e vjeter ne te dy.. 00027003


Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Ariel Sun 26 Dec 2010 - 2:18

Leo_uk shkruajti:
Ariel shkruajti:Ca bon kinezi kur bi shi... 00027003 [smile_1]

E len te bie.. mireseerdheet

Arielo jena shkoll e vjeter ne te dy.. 00027003hahahahahahahahahaaaaa Labooo [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1]
e dija qe kush do ta gjente ishim nji brez [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1]

do te therras Labo tani mireseerdheet mireseerdheet mireseerdheet


Kush e gjen kete?! 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga WebMaster Sun 26 Dec 2010 - 2:25

Hahaha kush na qenka leo uk hahahaha ncncnccncn
Kush e gjen kete?! 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush e gjen kete?! 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush e gjen kete?! 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Ariel Sun 26 Dec 2010 - 3:01

Ajo qe tha leo pra....--- e len te bie... [smile_1] [smile_1]


Kush e gjen kete?! 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Leo_uk Sun 26 Dec 2010 - 3:18

Klea@Love shkruajti:Hahaha kush na qenka leo uk hahahaha ncncnccncn

Si ben kjo mer aman sikur me njeh... [smile_1] [smile_1] [smile_1] Nuk jam ai qe mendon, nuk hyj ne forume une joooo... Vetem tek ky forum ktu hyj.

Arielo po nuk jam 100% JO!!!! Mos me thirr labo, ose po te dush edhe thirrem meqe me paske xhan.. mireseerdheet mireseerdheet
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga WebMaster Sun 26 Dec 2010 - 3:19

Hahaha po prandaj po them se vetem tek ky hy ti e di une me kohe kete hahaha
Kush e gjen kete?! 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush e gjen kete?! 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush e gjen kete?! 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Leo_uk Sun 26 Dec 2010 - 3:28

Klea@Love shkruajti:Hahaha po prandaj po them se vetem tek ky hy ti e di une me kohe kete hahaha

po na ben kurioz tani, se e ke permend dhe here te tjera. mhmmmm1
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Ariel Tue 28 Dec 2010 - 3:08

Kush e gjen se c'jane?

Kalon njeri rruges dhe shikon dy vete duke punuar, nje burre dhe nje grua...
E pyet ai se - cfare lidhje kane me njeri tjetrin...dhe gruaja pergjigjet: - e ema e ketij eshte vjehrra e burrit tim...
C'jane?


Kush e gjen kete?! 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Golden Tue 28 Dec 2010 - 11:57

Ariel shkruajti:Kush e gjen se c'jane?

Kalon njeri rruges dhe shikon dy vete duke punuar, nje burre dhe nje grua...
E pyet ai se - cfare lidhje kane me njeri tjetrin...dhe gruaja pergjigjet: - e ema e ketij eshte vjehrra e burrit tim...
C'jane?

haahahahahahahaaa

Moter e vella!! Kush e gjen kete?! 729582 Kush e gjen kete?! 729582

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Leo_uk Tue 28 Dec 2010 - 12:02

Ariel shkruajti:Kush e gjen se c'jane?

Kalon njeri rruges dhe shikon dy vete duke punuar, nje burre dhe nje grua...
E pyet ai se - cfare lidhje kane me njeri tjetrin...dhe gruaja pergjigjet: - e ema e ketij eshte vjehrra e burrit tim...
C'jane?

gjiton.. [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 28 Dec 2010 - 13:20

Ariel shkruajti:Kush e gjen se c'jane?

Kalon njeri rruges dhe shikon dy vete duke punuar, nje burre dhe nje grua...
E pyet ai se - cfare lidhje kane me njeri tjetrin...dhe gruaja pergjigjet: - e ema e ketij eshte vjehrra e burrit tim...
C'jane?

Kunat dhe kunate...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete?! Empty Re: Kush e gjen kete?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi