Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aktivitetet e njeriut kane ngrohur Token People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aktivitetet e njeriut kane ngrohur Token People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aktivitetet e njeriut kane ngrohur Token

Shko poshtë

Aktivitetet e njeriut kane ngrohur Token Empty Aktivitetet e njeriut kane ngrohur Token

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Mar 2010 - 2:58

Aktivitetet e njeriut kane ngrohur Token Toka1Nje studim i disa kerkuesve britanike thote se po konfirmohet gjithmone e me shume se aktivitetet e njerezve po shkaktojne ndryshimet e klimes.


Studiuesit thone se provat per kete fakt jane me te forta tani, sesa kur Paneli Nderqeveritar per Ndryshimet e Klimes kreu llogaritjet e tij ne vitin 2007.

Analizat, te publikuara ne nje gazete lokale, jane konsultuar mbi 110 kerkime te kryera mbi ceshtjen ne fjale. Ato thone se Toka po ndryshon me shpejtesi per shkak te emetimit te gazit serre.

Ne vitin 2007 Paneli Nderqeveritar per Ndryshimet e Klimes arriti ne perfundimin se Toka po ngrohet per shkak te djegies se karburanteve me cilesi te dobet.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktivitetet e njeriut kane ngrohur Token Empty Re: Aktivitetet e njeriut kane ngrohur Token

Mesazh nga Anakonda Mon 9 Apr 2012 - 4:20

po normal qe toka ka nevoj per ngrohje
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi