Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Riatdhesohen 9 klandestine shqiptare People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Riatdhesohen 9 klandestine shqiptare People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Riatdhesohen 9 klandestine shqiptare

Shko poshtë

Riatdhesohen 9 klandestine shqiptare Empty Riatdhesohen 9 klandestine shqiptare

Mesazh nga Vizitor Tue 9 Mar 2010 - 2:00

Riatdhesohen 9 klandestine shqiptare Police-grekeePolicia greke riatdhesoi 9 klandestine qe kishin tentuar te kalonin dje kufirin, duke i kthyer ata ne policine e Devollit. Klandestinet ishin bllokuar ne kufi nga debora.


Ata jane kryesisht nga Peqini dhe Lushnja dhe kishin humbur rrugen ne afersi te Kosturit.

Policia tha se te kthyerit jane Mondi Paja, 26 vjec, Besim Kashari, 17, Klement Suli, 20, Hajri Sulko 23 vjec, Valter Elezi 22 vjec Ariel Xhaja 20, Tomorr Sulko, 24, Kreshnik Sulko dhe Servet Sulko nga 22 vjec.

Nente te rinjte ishin nisur nga mali ne zonen e Kapshtices dhe pasi kishin kaluar ne Greqi e paten te pamundur udhetimin e metejshem per shkak te motit te keq.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi