Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Elbasan, helmohen me bar miu 4 femije People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Elbasan, helmohen me bar miu 4 femije People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elbasan, helmohen me bar miu 4 femije

Shko poshtë

Elbasan, helmohen me bar miu 4 femije Empty Elbasan, helmohen me bar miu 4 femije

Mesazh nga Vizitor Sun 7 Mar 2010 - 5:42

Elbasan, helmohen me bar miu 4 femije Elbasan-cityKater femije jane helmuar ne menyre aksidentale me bar miu dhe ndodhen ne gjendje te rende shendetesore ne spitalin rajonal te Elbasanit.

Ngjarja ka ndodhur ne mesditen e se dieles ne fshatin Bradashesh dhe femijet e mitur i perkasin moshave 2-5 vjec.

Femijet vine nga e njejta dege fisnore, Petrela dhe jane kusherinj te pare me njeri-tjetrin. Ata e kane gjetur helmin ne nje poligon qe ndodhej afer shtepise se tyre. Duke qene se nga ngjyra helmi peraferon me karamelet, ata jane genjyer duke e gelltitur helmin.

Pas gelltitijes se helmit, femijet jane ndeshur me simptomat e para te helmimit dhe familjaret i kane nisur menjehere ne spitalin rajonal te Elbasanit.

Policia tha se dyshohet qe helmimi ka qene aksidental dhe helmi mbahej ne polygon per te vrare minjte dhe insektet e tjera te rrezikshme.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi