Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Apple iPad në SHBA del më 3 prill People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Apple iPad në SHBA del më 3 prill People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Apple iPad në SHBA del më 3 prill

Shko poshtë

Apple iPad në SHBA del më 3 prill Empty Apple iPad në SHBA del më 3 prill

Mesazh nga Binni Mon 8 Mar 2010 - 10:38

Apple iPad në SHBA del më 3 prill F.0306171226167_m

Kompania Apple më në fund ka zbuluar datën e paraqitjes së kompjuterit të vet tablet iPad në treg: modelet të cilat kanë vetëm lidhje Wi-Fi vijnë më 3 prill, derisa modelet tjera do të duhej të paraqiteshin në fund të këtij muaji.

Pos datës zyrtare të daljes së iPad në treg, Apple ka njoftuar se në fund të prillit ai do të del në shitje edhe në Australi, Kanada, Francë, Gjermani, Itali, Spanjë, Zvicër dhe Britani të Madhe.

Sa u përket çmimeve, ato janë bërë publike më herët, mirëpo do t’ua rikujtojmë: modelet të cilat kanë vetëm lidhje Wi-Fi do të kushtojnë 499 dollarë në variantin prej 16 gigabajt memorie, 599 dollarë me 32 gigabajt dhe 699 dollarë për modelin me 64 gigabajt. Modeli me lidhje Wi-Fi dhe 3G do të kushtojë 629 dollarë në variantin me 16 GB memorie, 729 dollarë me 32 GB dhe 829 me 64 GB memorie.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi