Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Acer përgatit laptop super të hollë pa kornizë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Acer përgatit laptop super të hollë pa kornizë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Acer përgatit laptop super të hollë pa kornizë

Shko poshtë

Acer përgatit laptop super të hollë pa kornizë Empty Acer përgatit laptop super të hollë pa kornizë

Mesazh nga Vizitor Wed 10 Mar 2010 - 22:50

Kompania Acer, siç kanë filluar thashethemet, është duke punuar në një laptop ultra të hollë pa kornizë dhe me tastierë të ndjeshme në prekje.

Në fotografinë e këtij artikulli është koncepti i laptopit pa kornizë i kompanisë Fujitsu, e pasi që nuk kemi fotografi të diçkaje të ngjashme nga Acer, portali Digitimes pohon se edhe kjo kompani është duke punuar në një laptop të tillë.

Modeli i Acer do të duhej të kishte tastierë të ngjashme me atë të iPad, domethënë shumë të hollë dhe të ndjeshme në prekje, pa komponentë mekanik. Ekrani i xhamtë megjithatë do të shërbente edhe si kapak i laptopit.

Duke marrë parasysh se kohëve të fundit po shohim çdo ditë e më shumë kësisoj konceptesh, nuk do të çuditeshim nëse Acer edhe në të vërtetë do të prodhonte diçka të tillë, posaçërisht nëse Apple iPad tregohet i suksesshëm, e sipas burimeve të Digitimes pajisja do të mund të arrinte në treg qysh në pjesën e dytë të këtij viti.

www.acer.com
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Acer përgatit laptop super të hollë pa kornizë Empty Re: Acer përgatit laptop super të hollë pa kornizë

Mesazh nga Anakonda Sat 10 Nov 2012 - 5:28

interesante edhe kjo kompani interesante eshte
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi