Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Klima, Sarkozy: Ngrohja globale nje realitet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Klima, Sarkozy: Ngrohja globale nje realitet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klima, Sarkozy: Ngrohja globale nje realitet

Shko poshtë

Klima, Sarkozy: Ngrohja globale nje realitet Empty Klima, Sarkozy: Ngrohja globale nje realitet

Mesazh nga Vizitor Thu 11 Mar 2010 - 2:50

Klima, Sarkozy: Ngrohja globale nje realitet Sarkozy-nicolas-francePresidenti francez, Nicolas Sarkozy, ka pohuar sot se ngrohja klimaterike eshte nje realitet.

Ai ka mbrojtur nga skeptiket, shkencetaret e IPCC, paneli i shkencetareve te OKB-se qe studion ndryshimet e klimes.

“Kritikat qe jane bere se fundmi mbi disa punime te ketij rrjeti te mrekullueshem shkencetaresh, nuk duhet te heq vemendjen nga thelbesorja: ngrohja klimaterike eshte nje realitet”, eshte shprehur Sarkozy.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi