Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Google do të ketë dobi nga Internet Explorer 9 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Google do të ketë dobi nga Internet Explorer 9 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Google do të ketë dobi nga Internet Explorer 9

Shko poshtë

Google do të ketë dobi nga Internet Explorer 9 Empty Google do të ketë dobi nga Internet Explorer 9

Mesazh nga Alberti Sat 13 Mar 2010 - 0:14

Google do të ketë dobi nga Internet Explorer 9 F.0311101957357_m

Përfaqësuesi zyrtar i kompanisë Microsoft ka deklaruar rishtazi se njëra prej kompanive e cila “do t’ia sheh hairin” versionit 9 të shfletuesit Internet Explorer do të jetë edhe Google.
Pete LePage, njëri prej udhëheqësve të Microsoft, ka theksuar se Google do të ketë përparësi të mëdha nga avancimet që do t’i bëhen versionit të ardhshëm të shfletuesit Internet Explorer.
Ky version i makinës së kërkimit për herë të parë do të përdorë procesorët grafik të kompjuterëve, të cilët zakonisht përdoren nga lojërat kompjuterike, për të radhitur grafikën e faqeve të internetit në ekran.
Përshpejtimi i grafikës harduerike do ta bëj ndërtimin e faqeve më të lehtë dhe do t’ua lehtësojë përdoruesve të shohin fotografitë, ka deklaruar LePage.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi