Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Windows XP pa Internet Explorer 9 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Windows XP pa Internet Explorer 9 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Windows XP pa Internet Explorer 9

Shko poshtë

Windows XP pa Internet Explorer 9 Empty Windows XP pa Internet Explorer 9

Mesazh nga Binni Sun 21 Mar 2010 - 21:06

Windows XP pa Internet Explorer 9 F.0320151134697_m

Udhëheqësit e kompanisë Microsoft kohë më parë kanë deklaruar se shfletuesi i cili pritet të paraqitet Internet Explorer 9 nuk do të mund të përdoret në sistemin operativ Windows XP, por edhe nuk kanë thënë se kur IE9 do të paraqitet.

Gjatë mbajtjes së konferencës Mix10, një prej drejtorëve të përgjithshëm të kësaj kompanie por edhe një prej programuesve kryesorë, Dean Hachamovitch, ka theksuar se për përpunimin e shfletuesit modern është i domosdoshëm edhe sistemi modern operativ dhe në rastin e sistemit të moshuar XP nuk ka qenë e mundur përdorimi dhe përshtatja e produktit të ri prandaj edhe nuk do të përdoret në të, është theksuar në konferencën për shtyp me rastin e ngjarjes Mix10.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi