Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Serbi, 9 vete ne pranga per krime lufte People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Serbi, 9 vete ne pranga per krime lufte People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Serbi, 9 vete ne pranga per krime lufte

Shko poshtë

Serbi, 9 vete ne pranga per krime lufte Empty Serbi, 9 vete ne pranga per krime lufte

Mesazh nga Vizitor Sat 13 Mar 2010 - 3:13

Serbi, 9 vete ne pranga per krime lufte SerbiaPolicia serbe ka arrestuar ne oret e vona te dites se djeshme nente persona te dyshuar per kryerjen e krimeve te luftes.


Lajmin e bejne te ditur mediat lokale, sipas te cilave personat e arrestuar akuzohen per krime te kryera me 14 maj te vitit 1999 ne Qyshk te Pejes.

Sipas burimeve, operacioni per kapjen e tyre u realizua ne kuader te nje urdher-arresti te Prokurorise per krime lufte.

Burimet shtojne se ata kane qene pjesetare te formacionit paraushtarak “Cakejte”, e cila drejtohej nga Nebojsha Minic.

Ky i fundit u arrestua me urdher te gjykates se Hages ne vitin 2005 ne Argjentine, por vdiq vetem pak kohe pas arrestimit.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi