Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Plagosja me armë në qendër të Lushnjës, kapet autori People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Plagosja me armë në qendër të Lushnjës, kapet autori People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plagosja me armë në qendër të Lushnjës, kapet autori

Shko poshtë

Plagosja me armë në qendër të Lushnjës, kapet autori Empty Plagosja me armë në qendër të Lushnjës, kapet autori

Mesazh nga Vizitor Sun 14 Mar 2010 - 8:28

LUSHNJE – Arrestohet nga policia autori i plagosjes me armë të ndodhur në qytetin e Lushnjës tri ditë më parë.
Burime zyrtare të policisë, thanë se kanë arrestuar shtetasin Genci Shurdhi, i cili ishte shpallur në krkim për veprat penale “vrasje e mbetur në tentativë” dhe “armëmbajtje pa leje”
Prej tri ditësh i dyshuari ishte shpallur në kërkim me akuzën se ka plagosur me armë pas një sherri banal, në qendër të Lushnjës, shtetasin Ristan Shurdhi i cili pasi është qëlluar me një plumb në këmbë u dërgua në spitalin rajonal ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.
Artikulli i datës 12 March 2010 10:17
Përleshje me armë në Lushnjë, në kërkim 2 autorët, një i plagosur
LUSHNJE – Një person mbeti i plagosur me armë zjarri pas një sherri banal të ndodhur mbrëmë gjatë natës në qendër të qytetit të Lushnjës.
Sipas burimeve nga policia, një grup të rinjsh u grindën mes tyre në qendër të qytetit duke përdorur më pas dhunën fizike dhe në fund, edhe armët e zjarrit.
Policia thotë se pas përleshjes fizike, shtetasi i dyshuar Genci Shurdhi ka qëlluar me armë zjarri tip pistoletë, në drejtim të shtetasit Ristan Shurdhi duke i shkaktuar plagosje të rëndë në këmbë.
Forcat e rendit shkuan menjëherë në vendin e ngjarjes ndërsa autorët e krimit ishin larguar.
Genci Shurdhi dhe Mishel Veliu, janë shpallur në kërkim nga policia me akuzën e plagosjes dhe armëmbajtjes pa leje ndërsa policia ka dërguar në spital të plagosurin Ristan Shurdhi për ndihmën e parë mjekësore.
Shkak i konfliktit të ndodhur mes dy palëve mbrëmë në orët e vona të natës, ka qenë një zenkë për arësye banale.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi