Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Korcë, të shtëna me armë, në kërkim autori People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Korcë, të shtëna me armë, në kërkim autori People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korcë, të shtëna me armë, në kërkim autori

Shko poshtë

Korcë, të shtëna me armë, në kërkim autori Empty Korcë, të shtëna me armë, në kërkim autori

Mesazh nga Vizitor Thu 15 Apr 2010 - 2:02

Korcë, të shtëna me armë, në kërkim autori Policia-korceNjë atentat në mes të qytetit të Korcës ka ndodhur mesditën e sotme por shënjestra e personave te armatosur mundi të shpetojë.

Nje 25-vjecar i njohur ne qytetin me emrin Majkell Hysolli i ka shpetuar vrasjes ne mes te dites kur eshte qelluar me nje bresheri automatiku ne qender te qytetit ndersa ka qene duke levizur me nje mjet me targa italiane. Krismat e armes dhe pamja e te armatosurit ka shkaktuar panik mes kalimtareve

Autori ka patur nje cante ne te cilen kishte fshehur nje arme automatike kallashnikov me te cilen qelluar shtate here ne drejtim te mjetit me te cilin levizte 25-vjecari.
Pasi ka qelluar fillimisht gomat e makines me targa italiane per te ndaluar mjetin autori ka vazhduar te qelloje ne drejtim te te riut, dhe me pas edhte larguar me shpejtesi nga vendi i ngjarjes.

Fatmiresisht 25-vjecari nuk ka marre asnje plage dhe eshte shoqeruar nga policia per t’u marre ne pyetje. Policia qe ka nisur hetimet dyshon se ngjarja ka ndodhur per larje hesapesh, nisur nga fakti se i riu njihet si person problematik dhe me precedente penale. Policia ka mundur te identifikoje autorin dhe ka nisur kerkimin e tij.

Autori i ngjarjes quhet Olgert Mustafa dhe eshte 25 vjec. Ka qene vete shenjestra e ketij atentati qe ka mundur te identifikoje personin qe kerkoi ta vriste. Tashme ne qytetin e Korces ka nisur kerkimi per autorin i cili pas largimit ka marre me vete edhe armen automatike.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi