Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aksidenti në Elbasan, vdes 48-vjecarja People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aksidenti në Elbasan, vdes 48-vjecarja People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aksidenti në Elbasan, vdes 48-vjecarja

Shko poshtë

Aksidenti në Elbasan, vdes 48-vjecarja Empty Aksidenti në Elbasan, vdes 48-vjecarja

Mesazh nga Vizitor Thu 18 Mar 2010 - 4:11

Aksidenti në Elbasan, vdes 48-vjecarja Aksident-busNdërron jetë rrugës për në Spitalin Ushtarak të Tiranës, 48-vjecarja që u aksidentua sot në mëngjes ne rrugën Elbasan-Metalurgji, kur një autobus me targa të Librazhdit e përplasi atë dhe bashkëshortin e saj.

Sabire Kullolli vdiq rrugës për në spital për shkak të plagëve të marra në trup.

Ngjarja ndodhi rreth orës 10:30, të paradites së sotme, kur nje automjet tip autobus me targa te Librazhdit me pasagjerë ka përplasur dy kalimtarë të rastit, te cilet kane qene burre e grua.

Shtetasit Sabire Kullolli 48 vjec dhe Skënder Kullolli 53 vjec kane mbetur të plagosur dhe janë dërguar menjëherë në spitalin kirurgjik të Elbasanit. 48- vjecarja ka qenë në gjendje të rëndë për jetën dhe është nisur për në Spitalin Ushtarak te Tiranes por ka gjetur vdekjen gjate rruges.

Te aksidentuarit kanë qenë duke kaluar rrugen për në krahun tjeter dhe i kanë prerë rrugen autobusit drejtuesi i të cilit u ndalua nga policia. Autobusi po shkonte në Durrës dhe si pasagjerë kishte nxenes të shkollës së mesme Polis Gostime të Elbasanit. Nga pasagjerët nuk ka patur te plagosur.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi