Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Berisha: Zgjidhja, propozimi im për 100 prokurorët People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Berisha: Zgjidhja, propozimi im për 100 prokurorët People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Berisha: Zgjidhja, propozimi im për 100 prokurorët

Shko poshtë

Berisha: Zgjidhja, propozimi im për 100 prokurorët Empty Berisha: Zgjidhja, propozimi im për 100 prokurorët

Mesazh nga Vizitor Mon 22 Mar 2010 - 5:50

Berisha: Zgjidhja, propozimi im për 100 prokurorët Berisha-saliuKryeministri Sali Berisha ftoi opozitën që të pranojë propozimin e tij për transparencën e procesit zgjedhor që do t'i jepte edhe zgjidhje situatës.

Në një prononcim për mediat, pas daljes nga Kryegjyshata ku ndodhej për një vizitë me rastin e Sulltan Novruzit, shefi i qeverisë theksoi, se "propozimi për angazhimin e 100 prokurorëve me mandat të plotë për cdo qelizë, cdo fletë votimi, cdo detaj të procesit zgjedhor, angazhimi i një buxheti për ta përmbushur këtë detyrë plotësisht, është zgjidhja totale e problemit".

"Refuzimi i këtij propozimi tregon se opozita ka zero fakte dhe se ajo nuk është e interesuar për transparencën", u shpreh Berisha.

Kryeministri gjeti rastin të kujtojë se 22 marsi, dita e demokracisë, është një apel për të gjithë shqiptarët që të konsolidojnë vlerat që ngadhnjyen në vitin 1992, vlera të cilat kanë bërë që shqiptarët të kenë të sigurtë, të ardhmen e ndritur që ata meritojnë
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi