Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aldo Bare ironizon me gjykatën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aldo Bare ironizon me gjykatën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aldo Bare ironizon me gjykatën

Shko poshtë

Aldo Bare ironizon me gjykatën Empty Aldo Bare ironizon me gjykatën

Mesazh nga Vizitor Wed 31 Mar 2010 - 6:38

Në fjalimin e tij të parë para togave të zeza, ish-kreu i bandes së Lushnjës Aldo Bare e ka kthyer gjyqin në ngarkim të tij në një seancë batutash ironike jo vetem ndaj gjykatës por edhe medias. (UPDATE)


I veshur me të njëjtin kostum te zi me të cilin shfaqet gjithmonë para gjykatës Aldo Bare përshëndeti trupën gjyqësore me mirenjohje ironike për faktin se sipas tij e kane shpallur të pafajshëm dhe e kanë paraqitur si UFO-n e vendit.

Gjykatesja Fatmira Hajdari ju pergjigj po me ironi kur i tha se "i pandehuri ka te drejte te thote cfarë të doje ne gjykate".

Nderkohe procesi ka vijuar me thirrjen e deshmitareve. Por duke qene se deshmitari A.K. mbrohet nga shteti prokurori Besnik Muci kerkoi qe procesi te behet me dyer te mbyllura, praktike kjo qe po ndiqet edhe ne gjyqe te tjera kur flasin deshmitaret e drejtesise. Deshmitari njihet si miku i Artur Dajes, vrare nga banda e Aldo Bares. Edhe ndaj deshmitarit ka patur tentative per ta eliminuar ngjarje ne te cilen ai ka mbetur i plagosur. Deshmitari ka folur edhe per pjesen tjeter te bandes, e cila aktualisht po vuan denimin ne burg te sigurise se larte.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi