Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lazarat, tjetër operacion anti-drogë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lazarat, tjetër operacion anti-drogë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lazarat, tjetër operacion anti-drogë

Shko poshtë

Lazarat, tjetër operacion anti-drogë Empty Lazarat, tjetër operacion anti-drogë

Mesazh nga Vizitor Fri 9 Apr 2010 - 4:02

Lazarat, tjetër operacion anti-drogë Droga-gjirokaster-3Forcat e policisë kanë zhvilluar në fshatin e Lazaratit një operacion tjetër për konfiskimin e lëndëve narkotike.


Sipas informacioneve të fundit, agjentët e anti-krimit të organizuar kanë sekuestruar sot 50 kilogramë drogë të tipit kanabis.

Burime policore lokale njoftojnë se zotëruesit e lëndës narkotike janë dy të rinj, të cilët kanë arritur t’i shpëtojnë arrestimit, por që pasi janë identifikuar janë shpallur në kërkim.

Burimet, të cilat nuk publikojnë emrat e trafikantëve, saktësojnë se njëri prej tyre është nga fshati Lazarat, ndërsa tjetri nga fshati Bulo.

Ditët e fundit forcat e policisë në vend kanë rritur praninë e tyre në fshatin jugor për të luftuar trafikun e drogës, duke arritur të sekuestrojnë sasi të konsiderueshme kanabis sativa.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi