Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sheshi, Rama: Po vijojmë realizimin e projektit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sheshi, Rama: Po vijojmë realizimin e projektit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sheshi, Rama: Po vijojmë realizimin e projektit

Shko poshtë

Sheshi, Rama: Po vijojmë realizimin e projektit Empty Sheshi, Rama: Po vijojmë realizimin e projektit

Mesazh nga Vizitor Sun 11 Apr 2010 - 0:22

Sheshi, Rama: Po vijojmë realizimin e projektit Rama-jeshillekKryetari i bashkisë së Tiranës, Edi Rama ka inspektuar paraditen e sotme punimet tek sheshi “Skëndërbej”, ku dhe ka prezantuar fazën e dytë të projektit të riskonstruksionit.

Në një prononcim për gazetarët, Rama ka nënvizuar se plani i bashkisë nuk parashikon bllokimin e trafikut në qendër të kryeqytetit.

“Projeki për rikonstruktimin e sheshit është ambicioz dhe i plotë. Ai nuk do të bllokojë trafikun. Pjesa më e vështirë e projektit është ajo e punimeve nëntokësore”, ka deklaruar Rama.

Këtë herë Rama ka anashkaluar polemikat, duke theksuar se për realizimin e këtij projekti duhet bashkëpunimi i të gjithëve.

“Nuk dua të krijoj polemika, këtu duhet bashkëpunim dhe energji për të ndërtuar. Ndërtimi që kemi filluar, duke marrë në konsideratë rëndësinë e tij, është realizimi i një vepre që s’ka arsye të bëhet pjesë e një polemike të hidhur”, është shprehur Rama.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi