Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gilani: Bin Laden nuk ndodhet në Pakistan People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gilani: Bin Laden nuk ndodhet në Pakistan People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gilani: Bin Laden nuk ndodhet në Pakistan

Shko poshtë

Gilani: Bin Laden nuk ndodhet në Pakistan Empty Gilani: Bin Laden nuk ndodhet në Pakistan

Mesazh nga Vizitor Tue 13 Apr 2010 - 2:00

Gilani: Bin Laden nuk ndodhet në Pakistan Bin-ladenKryeministri i Pakistanit, Yusuf Raza Gilani ka deklaruar nga Uashingtoni se Osama bin Laden nuk ndodhet në vendin e tij.

“Jam i sigurt se kreu i Al Kaedes nuk ndodhet në Pakistan”, ka theksuar Gilani në një intervistë për CNN.

Ai ka nënvizuar se ushtria pakistaneze ka zhvilluar operacione të suksesshme dhe nëse Bin Laden do të kishtë qenë në Pakistan do të ishte arrestuar.

“Në këtë pikë nuk di më nëse ai është gjallë apo ka vdekur”, ka shtuar më tej kryeministri pakistanez.

Ndërkohë, rreth 200 mijë persona janë arratisur nga rajoni i Orakzait, ku ushtria pakistaneze ka nisur një ofensivë kundër talebanëve.

Sipas autoriteteve lokale, deri tani llogariten 41 humbje në radhët e guerrilasve dhe 6 në radhët e trupave ushtarake, që po ndihmohen nga forcat ajrore.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi