Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rrahje dhe të shtëna armësh në Mitrovicë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rrahje dhe të shtëna armësh në Mitrovicë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rrahje dhe të shtëna armësh në Mitrovicë

Shko poshtë

Rrahje dhe të shtëna armësh në Mitrovicë Empty Rrahje dhe të shtëna armësh në Mitrovicë

Mesazh nga Alberti Sat 23 Feb 2013 - 6:09

Një përleshje mes katër personave dhe me të shtëna armësh ka ndodhur të premten rreth orës 15:00 në një dyqan të kompjuterëve, afër ish muzeut në qendër të Mitrovicës.
Burime të Kosovapressit kanë bërë të ditur se dy persona, pasi kishin hyrë në dyqan për të vjedhur, kanë hasur në rezistencë të pronarit të dyqanit. Gjatë rrahjes mes vete, ka ndërhyrë një polic në rroba civile që kishte qenë kalimtar i rastit për të parandaluar rrahjen.

“Përleshja ka zgjatur pak minuta dhe ka pasur edhe të shtëna me armë zjarri. Përveç lëndimeve nuk ka pasur të plagosur”, kanë thënë burimet.

Zëdhënësi i policisë në Mitrovicë, Avni Zahiti, ka konfirmuar ngjarjen, duke mos qenë në gjendje të precizojë se kush ka shtënë me armë. Sipas tij, hetimet janë në fazën preliminare dhe policia deri tani ka sekuestruar një thikë dhe një shufër hekuri, ndërsa po i mban nën kontroll personat të cilët ndodhen në spital.

Në anën tjetër, drejtori i QKMF-së në Mitrovicë, Fevzi Sylejmani, ka thënë për Kosovapress se katër persona me lëndime të lehta janë lajmëruar në emergjencën e këtij institucioni, dhe pas ofrimit të ndihmës së parë, ata janë dërguar në spitalin e qytetit. Sipas tij, jeta e tyre nuk është në rrezik dhe bëhet fjalë për lëndime të lehta, si ndrydhje të këmbës dhe gërvishtje.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi