Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Masat kundër drogës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Masat kundër drogës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Masat kundër drogës

Shko poshtë

Masat kundër drogës Empty Masat kundër drogës

Mesazh nga Vizitor Thu 15 Apr 2010 - 2:09

Masat kundër drogës Droga-Ndalimi i kultivimit të bimëve narkotike është diskutuar në një takim të zgjeruar të drejtuesve lokale të qarkut të Dibrës dhe drejtuesve të policisë.


Gjatë vitit të kaluar në qarkun e Dibrës janë evidentuar vetëm tre raste me 423 rrënjë bime kanabis sativa.

Drejtuesit e lartë të policisë së shtetit thanë në takimin e zhvilluar në Peshkopi se pamvarësisht rasteve të ulëta nuk janë evidentuar autorët e këtyre krimeve.

Drejtuesit e policisë së këtij qarku thanë se me bashkëpunim më të mirë të policisë me pushtetin lokal edhe këto pak raste do të evitohen gjatë këtij viti duke bërë që qarku i Dibrës të dalë jashtë hartës se kultivimit të bimëve narkotike.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi