Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria?

+10
Anakonda
Tonii
Ariel
Yll Qielli
Docteur
Emona
WebMaster
xhoni_bravo
Gjeto Gjetani
LaDescarada
14 posters

Shko poshtë

A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria? Empty A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria?

Mesazh nga Vizitor Fri 16 Apr 2010 - 12:43

Pyetja ime eshte se a ndryshojne njerezit pas marteses persa i perket menyres qe sillen ose jetojne.Me erdhi ne mend nje shoku im i ngushte qe kemi punuar bashke rreth 4 vjet.Tani ai eshte martuar dhe ka 2 femije.Para se te martohej ka qene tip i mire,gallate tere diten,tani ka ndryshuar krejtesisht.Ndoshta familja hallet kush e di.E kam takuar shume here kemi telefonat e njeri tjetrit,themi te dalim,me thote mire do te marr une edhe do dalim per ndonje kafe po hic.Lagjia qe rri une eshte 5 minuta nga lagjia e tij.Thoshim ne vere qe te venim ndonje te diele ne det po hic su be i gjalle.Nuk e di ndryshon njeriu kaq shume;Dhe thoshim dikur qe po te takohemi ndonjehere pas vitesh do mbajme mend qyfyret qe benim bashke te puna por....
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria? Empty Re: A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria?

Mesazh nga LaDescarada Sun 30 Jan 2011 - 11:22

ndoshta...pasi qe tmartohna ju tregoj hehe
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria? Empty Re: A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria?

Mesazh nga Gjeto Gjetani Sun 30 Jan 2011 - 21:35

.....nese ka qene dashuri e vertete,ajo mbetet e tille gjithmone...
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 54
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria? Empty Re: A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria?

Mesazh nga xhoni_bravo Sun 30 Jan 2011 - 22:22

zbehet pak po eshte me hope her ka her ska po do behemi europian do martohemi 4 a 5 her qe te mos ta vuajme sh zbehjen 00027003
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria? Empty Re: A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria?

Mesazh nga WebMaster Tue 31 May 2011 - 0:50

Me kalimin e kohes jo te gjitha gjerat mbesin njesoj mundet te ndodh kjo gje sepse dashuria e femres kthehet komplet ne dashurine e femise
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria? Empty Re: A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria?

Mesazh nga Emona Tue 31 May 2011 - 1:36

Pajtohem Me mendim e Klea's.. geeegge

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria? Empty Re: A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria?

Mesazh nga Docteur Tue 31 May 2011 - 1:43

dashuria rritet pas martese behet femija krijohet basa e dashurise dicka e forte por ne raste te ralla dhe te shumte ne kto kohe ka shume fortune dhe shkul cdo gje
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria? Empty Re: A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria?

Mesazh nga Yll Qielli Tue 31 May 2011 - 1:50

jo cdo gje ne jet eshte e perjeteshme te njejten gje mendoj dhe per dashurin qofte ajo para martesore apo pas marteses ska lidhje me ardhjen e femijve sepse femija ka dashurin e vet dhe i dashuri i zemres dashurin e vet dashuri krejtesisht te pa ngjashme kete ja u them nga pervoja por sic tham qe azgje nuk eshte e perjeteshme ashtu dhe dashuria per arsye te ndryshme ndryshon dhe pas marteses sepse dashuria duhet ushqyer gjithmon me gjera te bukura te cilat e mbajn gjall dhe e bejn me te fort por............ ka raste qe diku krijohen pengesa te cilat shkaktojn nryshimin e ndjenjave.
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria? Empty Re: A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria?

Mesazh nga Ariel Tue 31 May 2011 - 22:00

Klea@Love shkruajti:Me kalimin e kohes jo te gjitha gjerat mbesin njesoj mundet te ndodh kjo gje sepse dashuria e femres kthehet komplet ne dashurine e femise

ku e di ti mi...e ke provu... Habitur Habitur

Tani sipas pervojes time...
Pas martese as qe diskutohet qe njeriu ndryshon paksa ne menyre sjelljeje por jo ne tip dhe karakter...
behet me i pergjegjshem... sepse eshte cift nen te njejten cati dhe me detyrime reciproke...
Gjeja me e rendesishme eshte liria e veprimit...ose mospasja trysni martesore...
ne kete aspekt te pakten burri im si beqar si i martum po njesoj nuk eshte penguar nga asgje..as per shoke, as per pune as per levizje...kurse per dashnore qekur me ka njoft mu...s'ja ka ndjere per asnji qesh qesh qesh pooor ju rrit pergjegjesia sepse u be kryefamiljar...Gjithashtu edhe une...kurre nuk me ka penguar per asgje... kemi pasur besim absolut tek njeri tjetri si rrjedhoje nuk ekziston xhelozia per te na penguar marredhenien tone...
Tani ceshtja e dashurise... nuk di per te tjeret...por zhiva e dashurise time eshte vetem ne ngjitje 00027003
Femijet kane dashurine e tyre qe dihet si e ka nena per femijet...por dhe burri ka dashurine e vet qe per mua jo qe nuk zbehet...por sa vjen e rritet perdite... te pakten une e perjetoj edhe me shume se ne fillimet e veta... 00027003
Jam 100% e perkushtuar si per femijet ashtu dhe per burrin njesoj...nuk le nje pale e te preokupohem per tjetrin...paralel i dua me shpirt... dhe po te njejten gje marr dhe une...te pakten me syrin dhe zemren time keshtu e vleresoj dhe nga pala tjeter (burri) 00027003 00027003

Kleaaa kur te martohesh do e shofesh sa do ta duash burrin ... se kalamajte po e po...
gjithmone nese martohesh me dashurine e vertete 00027003
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria? Empty Re: A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria?

Mesazh nga Docteur Tue 31 May 2011 - 22:04

nje urim per momen dhe i them vazhdofshi kshu gjith ne familje humor gezim dashuri shendet dhe edhe nje kalama me shume 00027003

Me respektin me te madh qe kam sidommos per nenat sepse me mungon e imja dhe tani do ja bej nje tel kur tme thote ohhh biri i dades ty isha te te permende
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria? Empty Re: A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria?

Mesazh nga Ariel Tue 31 May 2011 - 22:07

Faleminderit Wolf 00027003
edhe ju paci plot dashuri, shume mirkuptim...dhe lumturi pa fund 00027003 tytepuuth tytepuuth tytepuuth

Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria? Empty Re: A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria?

Mesazh nga Tonii Thu 2 Jun 2011 - 10:11

nuk e di , kur ta provoj do tua tregoj
kto punet e dashuris nuk jan teorema si ato te pitagores

Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria? Empty Re: A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria?

Mesazh nga Anakonda Sat 11 Feb 2012 - 3:03

Varet nga karakteri i njeriut,por disa ndryshojne per mire e disa per keq.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria? Empty Re: A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria?

Mesazh nga WebMaster Tue 14 Feb 2012 - 12:05

Gjithcka ndryshon
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria? Empty Re: A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria?

Mesazh nga Besa Tue 14 Feb 2012 - 12:15

Tek une jo gjithcka pos ndrrimit te familjes asgje tjeter,,dashuria nuk ka humbur,,lirine te cilen e kam pasur akoma e kam,,nuk verej ndonje ndryshim te madh.
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria? Empty Re: A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria?

Mesazh nga Fata Tue 14 Feb 2012 - 12:16

Siq i njohe une disa qifte,dashuria zbehet tek disa bile shume.

Per besè edhe me ta shti friken e marteses!
Fata
Fata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : EU
Postime Postime : 457
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria? Empty Re: A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria?

Mesazh nga Emona Tue 14 Feb 2012 - 12:21

LaDescarada shkruajti:ndoshta...pasi qe tmartohna ju tregoj hehe

Dhio u martove ti :541221: ,Po pres te me tregosh :P

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria? Empty Re: A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria?

Mesazh nga dajti modh Tue 14 Feb 2012 - 12:21

Klea@Love shkruajti:Gjithcka ndryshon
ho i here na trego ca ndryshon juhjjjjj
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria? Empty Re: A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria?

Mesazh nga Emona Tue 14 Feb 2012 - 12:27

Fata shkruajti:
Per besè edhe me ta shti friken e marteses!

Paske me mbet pa martu ti Fata.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria? Empty Re: A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria?

Mesazh nga dajti modh Tue 14 Feb 2012 - 12:32

Fata shkruajti:Siq i njohe une disa qifte,dashuria zbehet tek disa bile shume.

Per besè edhe me ta shti friken e marteses!
Fata mos shiko keto komleshet ,,po gjeje si veten se ja ndien lezetin juhjjjjj
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria? Empty Re: A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria?

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 14 Feb 2012 - 13:01

E zbeh monotonia,e perditshmja,puna,stresi ....familja etj...ne mundim e siper njerezit per te mbijetuar e harrojne dhe veten e tyre nuk i perkushtojne kohe me sepse kane gjera te tjera qe su le kohen e nevojshme shpesh por edhe behen primare per ta si familja e femijet...Prandaj nganjehere mendoj se festa e te dashuruarve si dita e sotme qe kaloi ben mire qe ekziston si date te pakten per keto cifte te cilet i lodh koha e jeta qe heret,,,Eshte nje rast i mire per tu dashuruar e per ti kushtuar pak min nga ajo dite marredhenies se tyre si cift....
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria? Empty Re: A ndryshojne njerzit pas martese edhe a zbehet dashuria?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi