Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Defekti në ujësjellës, Tirana pa ujë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Defekti në ujësjellës, Tirana pa ujë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Defekti në ujësjellës, Tirana pa ujë

Shko poshtë

Defekti në ujësjellës, Tirana pa ujë Empty Defekti në ujësjellës, Tirana pa ujë

Mesazh nga Vizitor Sat 24 Apr 2010 - 1:51

Defekti në ujësjellës, Tirana pa ujë UjesjellesiavariatrNjë avari e rëndë ka bërë që 60 përqind e kryeqytetit të vuajë për ujë.

Defekti do të zgjasë deri në riparimin e valvulave të ujësjellësit të kryeqytetit të cilat kanë pësuar dëmtime gjatë një ndërhyrjeje rutine.

Drejtori i ujësjellësit Sait Dollapi foli për zonat që aktualisht është e pamundur të furnizohen me ujë.

“Rruga tek Selvia, Qendra e Tiranës, Siri Kodra, Kinostudio, një pjesë e Laprakës do të jenë zonat e prekura nga avaria. Pjesët kryesore të Tiranës do të furnizohen me ujë”, tha zoti Dollapi.

Kjo avari ka ndodhur në orët e pasdites, ndërkohë që Dollapi shpjegoi se do të punohet gjatë orëve të natës për normalizimin e situatës.

“Mosfunksionimi i valvulave të avarisë janë paisje që kanë mbi 15 ditë që janë vendosur dhe ne po bëjmë riparimin e tyre. Një gjë e tillë mund të ndodhë edhe në një situatë normale”, tha Dollapi.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi