Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Uji i pijshëm, Tirana probleme me kufizimet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Uji i pijshëm, Tirana probleme me kufizimet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uji i pijshëm, Tirana probleme me kufizimet

Shko poshtë

Uji i pijshëm, Tirana probleme me kufizimet Empty Uji i pijshëm, Tirana probleme me kufizimet

Mesazh nga Vizitor Fri 4 Jun 2010 - 7:54

Uji i pijshëm, Tirana probleme me kufizimet Uji-shisheQytetarët në zonat e periferive të kryeqytetit vuajnë ende mungesën e ujit të pijshëm në banesat e tyre. Një nga zonat më problematike, që ka përjetuar për vite me radhë mungesën e ujit, është Komuna e Parisit.


Edhe pse qytetarët e këtyre zonave kanë kryer disa ankesa pranë Drejtorisë së Ujësjellësit, shtëpitë e tyre vazhdojnë të kenë probleme me furnizimin e rregullt me ujë të pijshëm.

Pas një rikonstruksioni që zgjati 17 ditë, drejtori i Ujësjellës-Kanalizimeve, Sahit Dollapi, tha se ndërhyrja e kryer pas 12 vjetëve garanton jetëgjatësinë e impiantit dhe ujë cilësor për kryeqytetasit.

Rikonstruksioni në impiantin e Bovillës, sipas tij, do të pasohet me ndërhyrjet në linjat e transmetimit, si dhe rrjetet e tjera ujore në kryeqytet.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Uji i pijshëm, Tirana probleme me kufizimet Empty Re: Uji i pijshëm, Tirana probleme me kufizimet

Mesazh nga Vizitor Fri 4 Jun 2010 - 8:17

kufizohet me dy lumej dhe me vujt per uje ..kjo eshte katastrofe Uji i pijshëm, Tirana probleme me kufizimet Affraid
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi