Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lorinser me pako për 2010 Mercedes S-Class People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lorinser me pako për 2010 Mercedes S-Class People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lorinser me pako për 2010 Mercedes S-Class

Shko poshtë

Lorinser me pako për 2010 Mercedes S-Class Empty Lorinser me pako për 2010 Mercedes S-Class

Mesazh nga Alberti Tue 4 May 2010 - 7:38

Lorinser me pako për 2010 Mercedes S-Class 10186319-300x199
Fellne të veçanta RS8 ofron në madhësi 9×21 inç para dhe 10×21 prapa. Gomat e përshtatura kanë dimensione prej 265/30 dhe 295/30, për secilin repart përkatës. Për një argëtim sa më të mirë në enterier, Lorinsero ka vendosur sistem zërimi mjaft të avancuar.
2010 Mercedes-Benz S-Class ka qenë në shitje qysh prej vitit 2009 dhe veçohet me motor që nisen prej V6 me benzinë dhe turbo dizel deri në bi-turbo AMG V12 me 450 kW (612 kuaj fuqi).

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi