Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Seri e laptopëve G nga Asus People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Seri e laptopëve G nga Asus People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seri e laptopëve G nga Asus

Shko poshtë

Seri e laptopëve G nga Asus Empty Seri e laptopëve G nga Asus

Mesazh nga Alberti Tue 4 May 2010 - 8:31

Seri e laptopëve G nga Asus F.0501163829972_m


Kompania Asus ka paraqitur serinë G të laptopëve G51JX.

Bëhet fjalë për laptopë të dedikuar për adhurues të lojërave kompjuterike me ekrane të diagonales 16.5 inç të cilët përfshijnë procesorët Core të paraqitur kohë më parë.

Aktualisht në ofertë janë katër modele G51JX filluar nga ai G51JX-A1i cili përmban Core i7 -820QM quad core procesor dhe 6GB DDR3 memorie.

Modeli i dytë i kësaj serie është G51JX-X1 me të njëjtin procesor dhe 4GB memorie, G51JX-X3 me procesor Dual Core Core i5-430M po ashtu me 4GB memorie si dhe modeli G51JX-3D i cili ka teknologji NVIDIA 3D Vision si dhe syze speciale të cilat sigurojnë kënaqësi për të luajtur me lojëra tredimensionale.

Modeli i mësipërm është pajisur me procesor Core i7 -720qM dhe 6GB të memories së sistemit.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi