Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
HP rifreskon linjën e laptopëve me ridizajn dhe modele të reja People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
HP rifreskon linjën e laptopëve me ridizajn dhe modele të reja People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HP rifreskon linjën e laptopëve me ridizajn dhe modele të reja

Shko poshtë

HP rifreskon linjën e laptopëve me ridizajn dhe modele të reja Empty HP rifreskon linjën e laptopëve me ridizajn dhe modele të reja

Mesazh nga L!nndy' Thu 6 May 2010 - 22:54

HP rifreskon linjën e laptopëve me ridizajn dhe modele të reja HP_Envy_14_203007978
HP gjatë ditës së sotme ka shpalosur një portofol të ridizajnuar të PC-ve që sjellin elemente dalluese në dizajn, materiale të reja, performancë të rritur dhe eksperienca më të mira.
Me përditësime përgjatë linjave HP ENVY, HP Pavilion, HP G dhe HP Mini, HP është duke rritur efikasitetin dhe dizajnin, për të ofruar PC që takohen edhe më shumë me nevojat personale të secilit konsumatorë.

Përpunimet nga metali, tekstura të prekshme dhe një përzierje e materialeve të kualitetit të lartë duket se në produktet e reja kanë krijuar një pamje të thjeshtë dhe të pastër që vendosen në jetët e konsumatorëve.

HP Envy 14 dhe HP Envy 17 (shiko videon për më shumë detaje) janë produktet e reja që premtojnë të sjellin performancë të mjaftueshme për konsumatorët me kërkesat më të larta, duke përfshirë edhe një tastierë me ndriçim. Laptopët ofrojnë balancin e duhur mes dizajnit dhe teknologjisë, duke u veçuar me teknologjinë më të fundit prodhuese dhe me shprehjen artistike të klasës botërore.

Që të dy veçohen me procesor Intel dhe grafikë diskrete ATI Mobility Radeon për lojëra, video dhe 3D imazhe. Ata arrijnë me një njësi optike, ueb kamerë HD me ndriçim të ultë, opsionet më të fundit për wireless, softuer të ri, etj.

Ata gjithashtu veçohen edhe me Beats Audio, që është një teknologji unike e performancës së lartë që është zhvilluar nga HP dhe Beats by Dr.Dre që ofron eksperiencën optimale të zërimit. Mu në mënyrën që dëshiron ta dëgjojë artisti.
L!nndy'
L!nndy'
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : n'Matiqan
Postime Postime : 160
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/05/2010
Hobi Hobi : Design

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi