Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Opera blenë Fastmail.fm People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Opera blenë Fastmail.fm People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera blenë Fastmail.fm

Shko poshtë

Opera blenë Fastmail.fm Empty Opera blenë Fastmail.fm

Mesazh nga Alberti Tue 4 May 2010 - 8:34

Opera blenë Fastmail.fm Opera_simple_powerfull_796018283


Krijuesi i shfletuesit të njohur Opera, ka blerë një shërbim të respektuar mjaft shumë në treg, Fastmail.fm.

Opera ka thënë se blerja do t’i mundësojë që të sjellë mesazhet përgjatë një mori pajisjesh, duke përfshirë PC, smartphone dhe konzola për argëtim. Opera veçse ka një klient për e-mail të vendosur në ueb shfletuesin e saj, megjithëse kompania ka thënë se Fastmail “do të jetë në gjendje të ofrojë një eksperiencë më të mirë, përgjatë të gjitha platformave”.

Fastmail ofron edhe webmail edhe opsionin për shkarkimin e masazheve në klient e-mail duke përdorur IMAP/POP3. Kompania ofron një bashkësi të planeve për abnomi, prej webmail pa pagesë me një inbox të limituar në 10 MB, e deri tek një shërbim 40 dollarësh në vit që përfshin një mori opsionesh të avancuara, si qasja FTP në skedarë.

“FastMail.fm do të vazhdojë të funksionojë dhe të rritet si një shërbim i besueshëm për email, të cilin e keni njohur për më shumë se 10 vite” u tha në një blog të FastMail. “Ne do të kombinojmë forcat me ekipin teknik të Opera-së, ekspertizën dhe produktet për të zhvilluar produkte të reja dhe inovative”.

Të gjitha llogaritë ekzistuese Fastmail do të transferohen në Opera, megjithëse email adresat ekzistuese dhe të gjitha veçoritë që i përmbajnë do të ruhen.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi