Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Berat, trafik armësh People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Berat, trafik armësh People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Berat, trafik armësh

Shko poshtë

Berat, trafik armësh Empty Berat, trafik armësh

Mesazh nga Vizitor Wed 5 May 2010 - 3:11

Berat, trafik armësh Armet-pistoletaDisa persona janë arrestuar dhe 11 arka me municion luftarak jane kapur nga policia e Beratit.

I ndaluari i pare eshte një 42-vjecar punonjes i repartit te mbrojtjes nga zjarri ne repartin ushtarak te Vertopit ne Berat.

Ai u ndalua me automjetin e tij me targa te Skraparit duke transportuar sasine e madhe te municioneve. Policia kishte informacione se armet do tregtoheshin. Automjeti i tij personale së bashku me arkat me fishekë model 56 kallashnikov u bllokuan në cilësinë e provës materiale, ndërkohë që në mjet ka qënë duke udhëtuar dhe Azis Dylmishi, i cili arriti t’i shpëtojë uniformave blu dhe tashmë u shpall në kërkim.

Gjatë një kontrolli që policia bëri në banesën e 42-vjeçarit në lagjen “ Donika Kastrioti” të këtij qyteti gjeti dhe bllokoi dhe dy armë automatike, tip kallashnikov dhe një pushkë automatike. Pas gjetjes së armëve automatike policia prangosi dhe të atin e 42 vjeçarit, Osman Kosova, 71 vjeç.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi