Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nokia shton veçorinë për zërin tuaj personal në Ovi Maps People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nokia shton veçorinë për zërin tuaj personal në Ovi Maps People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nokia shton veçorinë për zërin tuaj personal në Ovi Maps

Shko poshtë

Nokia shton veçorinë për zërin tuaj personal në Ovi Maps Empty Nokia shton veçorinë për zërin tuaj personal në Ovi Maps

Mesazh nga L!nndy' Thu 6 May 2010 - 23:02

Nokia shton veçorinë për zërin tuaj personal në Ovi Maps Nokia_770_internet_660339360
A dëshironi të dëgjoni zërin tuaj? Atëherë ju duhet të blini një celularë Nokia si dhe softuerin përcjellës pa pagesë për navigim, Ovi Maps.
Nokia ka përditësuar aplikacionin Ovi Maps dhe ka shtuar aftësinë për ju që të incizoni zërin tuaj, të cilin më pas mund ta dëgjoni për navigim.

Zërat si “Turn Left!”, ndoshta ju kanë bërë bajat. Por pasi që aplikacioni është bërë pa pagesë, ju mund të krijoni vetë instruksionet tuaja të vozitjes dhe t’i shkëmbeni ato me miqtë dhe familjen. Ju mund të përdorni pakufi shprehje, me një fjalë si të keni qejf. “Ktheu majtas”, “Këtu në të majtë”, “Ej shoku vazhdo drejt”, “Më në fund mbërrite”, etj. Pra që të gjitha në gjuhën shqipe apo cilëndo gjuhë që dëshironi.

Veçoria për zërin tuaj në Ovi Maps, kërkon që të keni të instaluar versionin më të fundit të Ovi Maps në pajisjen tuaj.

Në mënyrë që të shfrytëzoni zërin tuaj për navigim, ju duhet të incizoni 53 komanda të ndara, natyrisht ju mund të porosisni dikë tjetër që të bëjë incizimin, gjë që mund t’i bëjë gjërat edhe më interesante, sesa të dëgjonit vetën.
L!nndy'
L!nndy'
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : n'Matiqan
Postime Postime : 160
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/05/2010
Hobi Hobi : Design

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi