Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
C.far ju mungon nga femijeria juaj People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
C.far ju mungon nga femijeria juaj People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

C.far ju mungon nga femijeria juaj

+21
Klio
EMI
T_o_n_i
Milingona
Durrsaku
il conte
tipi engjellor
Neutral_ne_politike
Katniss
Arabela
Єямєℓiиdå
dajti modh
Selda
tironse
Maksi
Tonii
kasperi
Poeti Dhimbjes
Emona
Aristogata
WebMaster
25 posters

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga WebMaster Fri 22 May 2009 - 7:27

po hap kete tem sepse jam kurioz te di se cfar i mungon te tjereve nga
femijeria vet dhe cfar benit kur ishit te vogel. duke menduar qe un kur
isha e vogel beja gjera shum primitive


Edituar për herë të fundit nga Klea.Love.Forum në Sun 3 Jul 2011 - 8:22, edituar 1 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Aristogata Fri 22 May 2009 - 7:57

pergjithesisht kam pasur nje femijeri normale.nuk me ka mungur asgje juhjjjjj
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Emona Mon 24 May 2010 - 23:50

Mungon Shoqeria im Nga femria te Cilt kan marr rrug tjera me nuk i kam takuar qe sa koh!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Vizitor Tue 25 May 2010 - 0:49

qetesia ime qe kisha e nuk merzitesha per asgje, lojerat me shoqet e mehalles gjithe diten e shakat tona te pafajshme
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Emona Tue 8 Jun 2010 - 5:49

T'Jem edhe nejher femij e tejm ne prehrin tend...

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 12 Jun 2010 - 0:50

Ajo eshte e gjitha, qetesia dhe mos vrarja e mendjes per asgje me rendesi, edhe gjumin e benim si qengji...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Vizitor Sat 12 Jun 2010 - 0:59

kur kthehesha nga shkolla e shihja mamin sahere ne ballkon qe me priste mua,e sa me shihte buzeqeshte e ma bente me dore,me ka munguar kjo C.far ju mungon nga femijeria juaj Icon_sad
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga kasperi Wed 16 Mar 2011 - 10:31

shoket qe kame luajtur futboll qdo dite me ta
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Tonii Wed 16 Mar 2011 - 10:52

femijria ime ka qen shuuuuum e bukur midis vendlindjes Tiranes e bregut te detit me pisha te adriatikut,

Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Maksi Wed 16 Mar 2011 - 10:53

lagja ime ne korce ku u rrita
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga tironse Wed 16 Mar 2011 - 10:55

lagja ime vjeter
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Selda Wed 16 Mar 2011 - 10:57

rrugica ku jam rrit o zot sa me mungon
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga dajti modh Wed 16 Mar 2011 - 11:13

gjithcka
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 16 Mar 2011 - 11:24

Gjumi edhe shoqeria e dikurshme
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga WebMaster Sun 3 Jul 2011 - 8:22

Gjithcka qe skam perjetuar ne shqiperi lot
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Maksi Sun 3 Jul 2011 - 8:23

rrugica ime ne korce
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Emona Tue 5 Jul 2011 - 6:52

Ehh,Te isha edhe njhere femije... [You must be registered and logged in to see this image.] ,Mungon Shoqeria ,Lojrat dhe Jeta Pa halle e paaaa Probleme

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Maksi Tue 5 Jul 2011 - 6:54

kur me merrte babai ne krah saher qe vonohesha [You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Thu 14 Jul 2011 - 0:52

Lumturia e atyre diteve...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Maksi Thu 14 Jul 2011 - 1:00

rrugica ime ku i beja gjunjet gjak duke luajtur
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Arabela Thu 14 Jul 2011 - 2:58

,,lojerat gjithe diten e dites,,,brenda ne shtepi vetem sa per te ngrene hyrnim;;; [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Maksi Thu 14 Jul 2011 - 2:59

Arabela shkruajti:,,lojerat gjithe diten e dites,,,brenda ne shtepi vetem sa per te ngrene hyrnim;;; [You must be registered and logged in to see this image.]
po hotelin e harrove hahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Arabela Thu 14 Jul 2011 - 3:03

Maks shkruajti:
Arabela shkruajti:,,lojerat gjithe diten e dites,,,brenda ne shtepi vetem sa per te ngrene hyrnim;;; [You must be registered and logged in to see this image.]
po hotelin e harrove hahah
ne darke pra qe flinim,,,quhet hotel keshtu?? [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Maksi Thu 14 Jul 2011 - 3:04

Arabela shkruajti:
Maks shkruajti:
Arabela shkruajti:,,lojerat gjithe diten e dites,,,brenda ne shtepi vetem sa per te ngrene hyrnim;;; [You must be registered and logged in to see this image.]
po hotelin e harrove hahah
ne darke pra qe flinim,,,quhet hotel keshtu?? [You must be registered and logged in to see this image.]
yes dear......
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Katniss Thu 14 Jul 2011 - 3:04

Shume....
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Maksi Thu 14 Jul 2011 - 3:07

debora qe sa here binte ne kishim feste se iknim ne malin e moraves per ski
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Arabela Thu 14 Jul 2011 - 3:09

,,kenaqesia e te shikuarit tv,,,,tani nuk e shijoj fare,,, [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Maksi Thu 14 Jul 2011 - 3:10

Arabela shkruajti:,,kenaqesia e te shikuarit tv,,,,tani nuk e shijoj fare,,, [You must be registered and logged in to see this image.]
sidomos teatrin e kukllave eee
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Arabela Thu 14 Jul 2011 - 3:18

Maks shkruajti:
Arabela shkruajti:,,kenaqesia e te shikuarit tv,,,,tani nuk e shijoj fare,,, [You must be registered and logged in to see this image.]
sidomos teatrin e kukllave eee
[You must be registered and logged in to see this image.] te del llogaria e viteve ty?? [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Maksi Thu 14 Jul 2011 - 3:23

Arabela shkruajti:
Maks shkruajti:
Arabela shkruajti:,,kenaqesia e te shikuarit tv,,,,tani nuk e shijoj fare,,, [You must be registered and logged in to see this image.]
sidomos teatrin e kukllave eee
[You must be registered and logged in to see this image.] te del llogaria e viteve ty?? [You must be registered and logged in to see this image.]
me del me del se deri para 10 vjetes junior tv shikoja hahaha
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Arabela Thu 14 Jul 2011 - 3:26

Maks shkruajti:
Arabela shkruajti:
Maks shkruajti:
Arabela shkruajti:,,kenaqesia e te shikuarit tv,,,,tani nuk e shijoj fare,,, [You must be registered and logged in to see this image.]
sidomos teatrin e kukllave eee
[You must be registered and logged in to see this image.] te del llogaria e viteve ty?? [You must be registered and logged in to see this image.]
me del me del se deri para 10 vjetes junior tv shikoja [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Neutral_ne_politike Thu 14 Jul 2011 - 3:38

bicikleten e gjelber qe kisha perzemer
Neutral_ne_politike
Neutral_ne_politike
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Malmë
Postime Postime : 343
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/07/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Fifa -futboll-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Katniss Thu 14 Jul 2011 - 3:49

Femijeri e bukur. Ishim nje nder gjeneratat e fundit qe nuk na kaploi elektronika , ishim absolutisht te kenaqur dhe te lumtur me lojrat jashte, ne rruget pa asfalt, ktheheshim ne shtepi me balte deri ne gjunje. Me mungon ajo kohe, sepse sot nuk e sheh tek femijet tjere.
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Arabela Thu 21 Jul 2011 - 7:22

loja me litar,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga tipi engjellor Sun 25 Sep 2011 - 3:49

me mungojne lojrat....
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga il conte Sun 25 Sep 2011 - 5:29

lojrat qe tani nuk behen me
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Maksi Sun 25 Sep 2011 - 5:33

rrugicat me kalldrem ne qytetin tim te lindjes
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Durrsaku Sun 25 Sep 2011 - 5:34

qe e vrisnin mendjen te tjeret pur mireqenien time, ndersa une vetem luaja
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Emona Fri 7 Oct 2011 - 23:57

Gjithcka...duke fillu nga shoqeri dhe mosha e femris!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Milingona Fri 7 Oct 2011 - 23:59

EmσNα shkruajti:Gjithcka...duke fillu nga shoqeri dhe mosha e femris!!

shume e drejte kjo Emona cdo gje na mungon nga femijeria
Milingona
Milingona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 193
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/09/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C.far ju mungon nga femijeria juaj Empty Re: C.far ju mungon nga femijeria juaj

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi