Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Të famshmit, të afërt që nga fëmijëria (Foto) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Të famshmit, të afërt që nga fëmijëria (Foto)

Shko poshtë

Të famshmit, të afërt që nga fëmijëria (Foto) Empty Të famshmit, të afërt që nga fëmijëria (Foto)

Mesazh nga Anakonda prej Sun 1 May 2016 - 0:55

Të famshmit, të afërt që nga fëmijëria (Foto) 115186bc57c9f8f99e4f8c3da6e150c5_XL
Të famshmit gjejnë kohë edhe për shoqëri dhe kjo është e qartë pasi që ata shihen shumë shpesh në shoqërinë e tyre. 
Mirëpo, shoqëria e fëmijërisë është më e mira dhe ajo nuk zbehet asnjëherë dhe arrin që të mbijetojw pa marr parasysh rrethanat.

Ariana Grande dhe Liz Gillies janë shoqe që kur ishin 13 vjeçe.
Victoria Justice dhe Taylor Lautner kanë një shoqëri shumë të vjetër që kur ishin shumë të rinj.
Josh Hutcherson dhe Avan Jogia kanë një shoqëri të kamotshme.
Lucy dhe Katelyn janë bashkë që nga shfaqja e tyre e parë së bashku “American Juniors”.
Të famshmit, të afërt që nga fëmijëria (Foto) Lucy_dhe_katelyn

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi