Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Punetoret hedhin posht shtepine e gabuar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Punetoret hedhin posht shtepine e gabuar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Punetoret hedhin posht shtepine e gabuar

2 posters

Shko poshtë

Punetoret hedhin posht shtepine e gabuar Empty Punetoret hedhin posht shtepine e gabuar

Mesazh nga Prada Sun 6 Jun 2010 - 12:32

Kur kthehesh ne shtepi pas nje udhetimi, zakonisht ke frik nese te ka hyre ndonje hajdut.
Por rralle ndodh qe pronari i shpise te shqetesohet sepse mund tja kene prishur shtepine.
Por i ndodhi Francis Howard, nje grua e Denton, Texas, qe gjeti ket surpriz te keqe kur u kthye ne shpi pas nje udhetimi.
Vetem disa mure ishin ende ne kembe, ndersa punetoret ishin te zente te kompletonin punen e tyre.
Gruaja kerkoi menjehere shpjegime dhe pas disa diskutimeve doli nje keqkuptim: punetoret kishin demoluar shtepine e gabuar, duke hedhur pertoke ate te zonjes Howard ne vend te shtepise perballe, e cila ishte deklaruar si e pasigurt nje muaj me pare.
Gruaja, e intervistuar nga nje gazetar, tha se "skam fjale" per ate qe ndodhi: familja e saj kishte jetuar aty per 47 vjet
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Punetoret hedhin posht shtepine e gabuar Empty Re: Punetoret hedhin posht shtepine e gabuar

Mesazh nga Anakonda Fri 6 Apr 2012 - 20:09

epo duhet te p[aguajn demshperblime.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi