Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E mbani mend puthjen tuaj te pare?

+26
era85
Next
Labja
Anakonda
Maksi
Darius
Alberti
exploreri
Docteur
Yll Qielli
kasperi
Fragolina
dajti modh
Єямєℓiиdå
bobi 10
Ajo goca
Ariel
SUZI
T_o_n_i
TONI TR
Lot i derdhur
Gerushi
leona
Shaban Cakolli
mela
WebMaster
30 posters

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 4 Empty E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga WebMaster Tue 26 May 2009 - 7:39

First topic message reminder :

po ne moshen 15 ne tre te mbasdites :gezim:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 4 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Vizitor Mon 27 Feb 2012 - 7:51

Sigurisht pasi jan kujtimet me te bukura me kujtohet vendi koha dhe cdo gje pasi me an te asaj puthje nisi gjithcka juhjjjjj juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 4 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Maksi Mon 27 Feb 2012 - 7:54

po
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 4 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Next Mon 27 Feb 2012 - 8:40

cesht kjo pytje te pakten mos te thoj dkush jo se eshte trup se genjen puthja e par as nje her s'harrohet
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 4 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga era85 Mon 5 Mar 2012 - 23:42

PO ne mosha 17 vjet ishte interesant reth liqenit edhe si ka kalu shum kohe akoma e rikujtoj ahahhahahhahah

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 4 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 5 Mar 2012 - 23:52

Po
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 4 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga bobi 10 Mon 5 Mar 2012 - 23:56

Se kam bo hic at pune[You must be registered and logged in to see this image.]

Keshtu ne virtualitet sa t'dush[You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 4 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga arbulena Sat 10 Mar 2012 - 8:44

isha duke i treguar per veten time diqka dhe papritmas humba etera ishte mbremje ne oret e vona ishe puthja ime e par me loqken time qe ende jemi te shoqeruar nga njeri tjeri me dashuri

arbulena
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ferizaj
Postime Postime : 6
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2012
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : frizere

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 4 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga era85 Sat 10 Mar 2012 - 8:48

PO ka qen reth liqenit

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 4 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Labja Sat 10 Mar 2012 - 9:00

po......isha 16 vjece dhe ishim ne nje park
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 4 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga EMI Thu 15 Mar 2012 - 22:47

Jo se mbajmend fare... :P
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 4 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga WebMaster Thu 15 Mar 2012 - 22:48

E mbaj mend atehere kam tundur dybekun une hahahaha :541221:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 4 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga EMI Thu 15 Mar 2012 - 22:49

Klea@Love shkruajti:E mbaj mend atehere kam tundur dybekun une hahahaha :541221:
hahhaha e tunde dybekun Nafije... [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 4 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga WebMaster Thu 15 Mar 2012 - 22:54

Hahaha e ori e tunda mo :541221:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 4 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga valtori Fri 16 Mar 2012 - 1:13

po e mbaj mende kam qen i vogel me perdhunuan 5 vajza [You must be registered and logged in to see this image.]
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 4 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Sasha Tue 10 Apr 2012 - 18:07

no coment....................
Sasha
Sasha
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 261
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 4 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi