Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E mbani mend puthjen tuaj te pare?

+26
era85
Next
Labja
Anakonda
Maksi
Darius
Alberti
exploreri
Docteur
Yll Qielli
kasperi
Fragolina
dajti modh
Єямєℓiиdå
bobi 10
Ajo goca
Ariel
SUZI
T_o_n_i
TONI TR
Lot i derdhur
Gerushi
leona
Shaban Cakolli
mela
WebMaster
30 posters

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga WebMaster Tue 26 May 2009 - 7:39

First topic message reminder :

po ne moshen 15 ne tre te mbasdites :gezim:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Vizitor Fri 17 Jul 2009 - 8:26

une e mbaj mend si sot kur ika ne belgjike me not [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Vizitor Fri 17 Jul 2009 - 11:06

po e mbaj mend si tani qe jam ktu
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Vizitor Fri 17 Jul 2009 - 11:11

ehe po e mbaj mend e shum mire :skuqem :
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Vizitor Fri 17 Jul 2009 - 19:27

nuk e mbaj mend, se skma puthhurrr
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga WebMaster Mon 20 Jul 2009 - 5:56

e mbaj mend shum mire juhjjjjj
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Shaban Cakolli Mon 20 Jul 2009 - 5:56

ah jo,mu kane bere disa pershtjellime
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Jul 2009 - 5:58

uhhh ish e perkryer
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Shaban Cakolli Mon 20 Jul 2009 - 5:58

:gezim: paska qen i perkryar ai qe te ka puthur,sigurisht
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga mela Mon 20 Jul 2009 - 6:12

po e mbaj mend
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Jul 2009 - 6:12

e mbaj sepse sarrohet kurr,mos je kaq i sigurt per kete ti siper meje juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Jul 2009 - 6:14

ehe e mbaj mend
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Shaban Cakolli Mon 20 Jul 2009 - 6:14

nuk di,por une nje e pata harruar pas jave,se ishte e tharte
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Jul 2009 - 6:16

e mbaj sepse ish ftohte e me ngronte ai me puthjet e tij :gezim:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Shaban Cakolli Mon 20 Jul 2009 - 6:17

ehe :gezim:
jo une isha veres ne plazh,po disi nuk me pelqeu
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Jul 2009 - 6:19

a ju pelqeu stina e veres se pakten,se puth here tjeter ti,e ndoshta te le pershtypje juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Jul 2009 - 6:21

si jo ishte perfekte
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Jul 2009 - 6:41

ja njeni e mbaka ment juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Jul 2009 - 6:42

Jo sekam provu akoma juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Shaban Cakolli Mon 20 Jul 2009 - 6:44

:kis: kjo per ty qe se ke provuar
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Jul 2009 - 6:46

shume mire e mbaj mend
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Jul 2009 - 7:04

pjo juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga WebMaster Mon 20 Jul 2009 - 7:06

pjo juhjjjjj
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Jul 2009 - 7:07

jo,,sme kujtohet ,,fare juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga WebMaster Mon 20 Jul 2009 - 7:08

ehe mua po
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Jul 2009 - 7:10

KLEA shkruajti:ehe mua po
na e thuaj ta marim vesh edhe ne,,si ishte,, :gezim:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Jul 2009 - 7:34

yes ehe po sigurisht etj etj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Jul 2009 - 7:35

Jo se kam shiju akoma juhjjjjj :oops:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Jul 2009 - 7:36

shih si bo goca se ka shiku akoma do me e shiju juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Shaban Cakolli Mon 20 Jul 2009 - 7:36

:743843: :743843: :743843:
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Jul 2009 - 7:37

bah si mer se mbaj mend
gjo qe nuk harrohet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga SUZI Sun 6 Sep 2009 - 19:59

e paharrueshme

SUZI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lost in a fairytale
Postime Postime : 1495
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/08/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Ariel Tue 9 Nov 2010 - 0:38

me kujtohet ora, dita, viti :o skam si e harroj :puthje:
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Ajo goca Tue 9 Nov 2010 - 0:42

si nuk kustohet? puthja e pare? me kujtohet shume mire
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga bobi 10 Tue 9 Nov 2010 - 0:47

di qe ish pas nje komplimenti te bere qe me kish humb mendja se kish njerez rreth :o
data shenonte ,,/,/,,,,
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Ariel Tue 9 Nov 2010 - 0:59

Komplimentin ta beri apo ja bere? :o
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 9 Nov 2010 - 12:24

Nuk e harroj kurre...daten vitin edhe oren bashke me minutat fiks..shenim i kam ne zemer.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga WebMaster Tue 9 Nov 2010 - 12:27

Po them daten vetem ka qene dite me 25 nentor me shi edhe ora 2 e pasdites [You must be registered and logged in to see this image.] kam qene ne nje dasem [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga bobi 10 Tue 9 Nov 2010 - 12:31

Ariel shkruajti:Komplimentin ta beri apo ja bere? :o
ma beri mi,se isha i vogel une moj

18 [You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Vizitor Tue 9 Nov 2010 - 12:42

S'kam!... [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Ariel Tue 9 Nov 2010 - 23:26

19 vjece... Ora rreth 19.30 ...2 Mars...e Marte..viti 198* [smile_1] [smile_1]
Pas nje filmi ne kinema (sepse binte shi) dolem per shetitje bregut te detit pasi kish pushuar shiu dhe deti ishte cuditerisht shume i qete pas nje furtunali te madh..dhe perball kishim dritat e anijeve qe ishin ne rade ... Duke soditur detin dhe ne bisedat tona ...Ndodhi magjia .... :puthje: [smile_1] [smile_1] [smile_1]
Dhe nuk e di pse kur e kujtojme sot ate moment na vjen per te qeshur te dyve... [smile_1] [smile_1] Themi sa sinrionza qe paskemi qen atehere [smile_1] [smile_1]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E mbani mend puthjen tuaj te pare? - Faqe 2 Empty Re: E mbani mend puthjen tuaj te pare?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi