Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Cili esht stili juaj, si visheni?

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Aristogata prej Wed 23 Jun 2010 - 10:19

First topic message reminder :


Cili esht stili juaj, si visheni?E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 13 Sep 2010 - 12:26

Krijoj moden time.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga genaro gattuso prej Mon 13 Sep 2010 - 12:52

mua me pelqen vesha hip-hop,me te gjera dmth.
genaro gattuso
genaro gattuso
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 673
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Neta E prej Tue 14 Sep 2010 - 2:52

SPORTIVE PELQEJ SHUME
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Tue 14 Sep 2010 - 2:55

Pelqej me shume te vishem keshtu sikurse jam i veshur edhe ne kete foton qe kam ne avatar...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Neta E prej Tue 14 Sep 2010 - 3:01

SPORTIVE DHE TE SHKRUTERA
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga leonardo prej Tue 14 Sep 2010 - 3:06

Sportive
leonardo
leonardo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e askujt
Postime Postime : 435
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/08/2010
Hobi Hobi : Muzika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Neta E prej Tue 14 Sep 2010 - 3:08

SPORTIVE
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga a70 prej Wed 15 Sep 2010 - 4:21

Elegant :P
a70
a70
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 407
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga albushi prej Wed 15 Sep 2010 - 5:20

Mode ne vete ....
albushi
albushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : GJakove
Postime Postime : 306
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/09/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Skijatore ne breg te detit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty yllo

Mesazh nga albushi prej Wed 15 Sep 2010 - 5:21

Sergio shkruajti:me thonn Gjonn jo edhe shum shum
. je i madh .
albushi
albushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : GJakove
Postime Postime : 306
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/09/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Skijatore ne breg te detit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Prada prej Mon 22 Nov 2010 - 3:15

THjesht por i pastert edhe i ofruar- elegant

miza prehet ne rroba tmija
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 108
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Sergio prej Mon 22 Nov 2010 - 3:23

her Gjonn her Ngusht hehhe Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 426788
Sergio
Sergio
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Zvicer
Postime Postime : 2554
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/08/2010
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Hip Hop

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 22 Nov 2010 - 3:38

sa me thjesht e me dicka qe me shkon mua pavaresisht modes
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Sergio prej Mon 22 Nov 2010 - 4:09

Gjon edhe jo gjon me thon hehe
Sergio
Sergio
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Zvicer
Postime Postime : 2554
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/08/2010
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Hip Hop

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga **Jeta** prej Mon 22 Nov 2010 - 7:15

Me shum sportive,por me raste edhe elegante....
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga WebMaster prej Mon 22 Nov 2010 - 7:35

Varet po me shum perdor menyren e thjeshte ose elegancen
Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 30l12rc Pytje & Përgjigje Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Darius prej Mon 22 Nov 2010 - 7:38

Sportiv me pelqen me shume
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Atin@ prej Mon 22 Nov 2010 - 8:34

varet prej situates :P

sportive ne perditshmeri-elegante ne raste te veqanta psh kur dal ne mbremje gjithmon parapelqej me qen ekstravagante
Atin@
Atin@
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 554
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/11/2010
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Mon 22 Nov 2010 - 8:37

Serioze...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Mon 22 Nov 2010 - 11:35

Duke qene se punoj..dita me kalon ne kostum..pantallone/kemishe/bluze ose fund/kemishe/bluze....ne fundjave vishem sportive me shume..xhinse bluza/kanatjere..ndonjehere mini dhe fustane....mjafton te ndjehem rehat.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 22 Nov 2010 - 12:05

sportive
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 30 Nov 2010 - 2:46

Kostumet... [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 30 Nov 2010 - 2:52

sa me thjesht mundem
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 30 Nov 2010 - 2:54

Ne Mendafsh... [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 30 Nov 2010 - 2:54

sportiv.elegant
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 30 Nov 2010 - 2:56

Mafioz, per te mos rene ne sy... [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga **Jeta** prej Wed 1 Dec 2010 - 2:44

Sportive me shum....me raste elegante....
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga bobi 10 prej Wed 1 Dec 2010 - 2:48

stinet imponojne

ne vere kam qejf kemishe e pantallona te bardhe
ne dimer pallto te zeze,xhins kryesisht ne te gjitha stinet


ne dy tjerat stine s'dal Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 51319


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Darius prej Wed 1 Dec 2010 - 2:48

me te shumten sportiv dhe ne raste dhe elegant
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Ariel prej Wed 1 Dec 2010 - 3:10

Kam stilin tim..
sportiv - elegant..
dmth i gjej rrobat qe ne sportiv te kete aksesore elegant, dhe ne klasik te kete aksesore sportiv.
elegante fare vetem neper evenimente speciale.


Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 100
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga CuN@BosS/ prej Wed 1 Dec 2010 - 3:23

serioz me kollare e kmish 00027003
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga **Jeta** prej Mon 7 Mar 2011 - 13:04

Sportive me shum....elegante me raste....
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Selda prej Mon 7 Mar 2011 - 13:08

sportive ne jeten e perditshme ne pune klasike
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga BlEro25 prej Mon 7 Mar 2011 - 22:25

Sportiv gjithmone
BlEro25
BlEro25
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 233
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/03/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Emona prej Tue 8 Mar 2011 - 5:33

Stili i cili me pershtatet muaaaa Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 51319

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Yll Qielli prej Tue 8 Mar 2011 - 5:35

thjesht dhe normal
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga T_o_n_i prej Thu 10 Mar 2011 - 23:18

shik shik qesh qesh
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 11 Mar 2011 - 21:39

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Imagesca2lxpon

Klasik.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Arabela prej Fri 11 Mar 2011 - 22:29

T_o_n_i shkruajti:shik shik qesh qesh
shiki shiki java
ani ani java celebrate005 celebrate005
keshtu vishem ,,,kam origjina roma qesh
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Klio prej Thu 3 Nov 2011 - 4:29

Une stil sportiv komplet, me atlete converse dhe xhinse,VDES PER BLUZET ME STAMPA TE CILAT KAN SHKRIME ME KUPTIME.
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 2 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi