Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Cili esht stili juaj, si visheni?

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 Empty Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Aristogata prej Wed 23 Jun 2010 - 10:19

First topic message reminder :


Cili esht stili juaj, si visheni?E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Durrsaku prej Thu 3 Nov 2011 - 4:30

vetem xhaketa dhe kostume serioze
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Mon 7 Nov 2011 - 2:08

Kemishe me pantallona ose xhinsa.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Klio prej Mon 7 Nov 2011 - 2:10

Sportiveeeeeeeeeeeeeeee vetem
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga EMI prej Mon 7 Nov 2011 - 2:13

epo jam e ndare mes klasikes dhe sportives, paradite klasike, mbazdite sportive....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga bobi 10 prej Mon 7 Nov 2011 - 2:16

dIMRIT ME CULE
VERES ME LULE [QeSh] [QeSh]

Ne baze te kerkesave c'ka dita sjell.

Kryesisht sportive geeegge


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Maksi prej Mon 7 Nov 2011 - 2:50

rralle here vesh kemisha e kostume por me shume sportiv
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Arabela prej Mon 7 Nov 2011 - 7:15

Maksi shkruajti:rralle here vesh kemisha e kostume por me shume sportiv
po kemishe me xhins vesh ndonjehere?? jane ne mode,,,Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 668312
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Maksi prej Mon 7 Nov 2011 - 7:16

Arabela shkruajti:
Maksi shkruajti:rralle here vesh kemisha e kostume por me shume sportiv
po kemishe me xhins vesh ndonjehere?? jane ne mode,,,Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 668312
ne vere vesh lino edhe kemishe edhe pantallona
ne dimer kemishe xhinse dhe xhup lekure
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Arabela prej Mon 7 Nov 2011 - 7:17

Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:
Maksi shkruajti:rralle here vesh kemisha e kostume por me shume sportiv
po kemishe me xhins vesh ndonjehere?? jane ne mode,,,Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 668312
ne vere vesh lino edhe kemishe edhe pantallona
ne dimer kemishe xhinse dhe xhup lekure
Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 1542573619
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga ENZO prej Mon 7 Nov 2011 - 9:17

sportiv
ENZO
ENZO
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Napoli
Postime Postime : 93
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : noti& futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Aяtємιѕα prej Mon 7 Nov 2011 - 9:23

Veshje te thjeshte zakonisht sportive dhe rroba me te cilat ndihem mire une kur i vesh...
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Emona prej Mon 7 Nov 2011 - 10:51

Stil...Cili me pershtatetmu gjat dites..,Ndihem rahat ne to.!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Free spirit prej Mon 7 Nov 2011 - 10:55

sportiv, aty e gjej veten me mir dhe ndihem me rehat
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Ariel prej Tue 8 Nov 2011 - 0:15

E kam te nderthurur..sportive me klasike bashke... Dhe zgjedh rrobe per moshe me te re se cjam ne te vertete...

Elegante per raste...


Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 100
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Anakonda prej Wed 1 Feb 2012 - 3:49

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 D2403i50634h144113
Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 040001037227
Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 040001037226
Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 040001037225
Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 040001037223
Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 040001037236

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Ariel prej Mon 24 Sep 2012 - 10:24

Ke vjedh fotot e mia tiiii je farewww je farewww juhjjjjj
i kam pas marr ke donnamoderna.com para nja tre vitesh a me shume. juhjjjjj


Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 100
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Wed 2 Jan 2013 - 21:49

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 54744453024923032747311Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 53054353240798344493116

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 53858353227286679177610Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 28163252904277378145216

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 23038752890239379549021Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 14628530526990299697124
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Maksi prej Wed 2 Jan 2013 - 23:34

sportiv me shume
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Wed 9 Jan 2013 - 6:22

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 54035510151202879471896Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 52129110151201321716896
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht stili juaj, si visheni? - Faqe 3 Empty Re: Cili esht stili juaj, si visheni?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi