Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
"Ajo Kurrë se Mori vesh" People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
"Ajo Kurrë se Mori vesh" People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Ajo Kurrë se Mori vesh"

3 posters

Shko poshtë

"Ajo Kurrë se Mori vesh" Empty "Ajo Kurrë se Mori vesh"

Mesazh nga Grejza Sun 27 Jun 2010 - 2:44

"Ajo Kurrë se Mori vesh" 23686_1339655743279_1587739391_793875_8333197_n
Grejza
Grejza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lule Më Lule
Postime Postime : 1293
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Vrasëse

Mbrapsht në krye Shko poshtë

"Ajo Kurrë se Mori vesh" Empty Re: "Ajo Kurrë se Mori vesh"

Mesazh nga Vizitor Sun 27 Jun 2010 - 2:50

u ngaterrova pak ne fillim te shkrimit u trishtova nga fundi i saj me celi nje buzeqeshje,ama shaka qe gjeti te bej e ky "Ajo Kurrë se Mori vesh" Affraid
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

"Ajo Kurrë se Mori vesh" Empty Re: "Ajo Kurrë se Mori vesh"

Mesazh nga Vellai Sun 27 Jun 2010 - 2:51

"Ajo Kurrë se Mori vesh" 94251 "Ajo Kurrë se Mori vesh" 94251 "Ajo Kurrë se Mori vesh" 94251
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

"Ajo Kurrë se Mori vesh" Empty Re: "Ajo Kurrë se Mori vesh"

Mesazh nga Grejza Sun 27 Jun 2010 - 2:53

Arjana shkruajti:u ngaterrova pak ne fillim te shkrimit u trishtova nga fundi i saj me celi nje buzeqeshje,ama shaka qe gjeti te bej e ky "Ajo Kurrë se Mori vesh" Affraid
Hahahha :P, Me vjen mire qe ke Buzeqeshure ...
Grejza
Grejza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lule Më Lule
Postime Postime : 1293
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Vrasëse

Mbrapsht në krye Shko poshtë

"Ajo Kurrë se Mori vesh" Empty Re: "Ajo Kurrë se Mori vesh"

Mesazh nga Anakonda Sat 16 Jun 2012 - 18:15

interesante...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

"Ajo Kurrë se Mori vesh" Empty Re: "Ajo Kurrë se Mori vesh"

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi