Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ma Mori Zemren People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ma Mori Zemren People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ma Mori Zemren

+25
Amazone
dajti modh
Anila
Neta E
LaDescarada
Alberti
aLbinna.
AlBora
Elisaaa
kasperi
pexha
bobi 10
Lot i derdhur
Roksana
zafina
embelsira
leona
Aristogata
Gjakush Tana
Shaban Cakolli
mela
WebMaster
rifati
Gerushi
Kotelja
29 posters

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Thu 19 Mar 2009 - 14:25

Dmth kur ju jeni duke biseduar me nje femer/mashkull, ku eshte shkaku qe ai/ajo u ben per vete duke e shikuar apo biseduar me te....

Ma mori zemren me ate buzeqeshje qe me dha sonte ne msn
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Kotelja Thu 19 Mar 2009 - 23:19

Ma mori zemren me intelektin qe shfaqte sa here hapte goje.

Kotelja
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 28
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Gerushi Fri 20 Mar 2009 - 7:38

Ma mori zemren njona 5466
Gerushi
Gerushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1745
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga rifati Fri 20 Mar 2009 - 8:17

ma mori te mndjen jo zemren okoma
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga WebMaster Mon 13 Apr 2009 - 5:35

ma more zemren bashk me tenden edhe su ktheve mo 5466
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga mela Mon 13 Apr 2009 - 9:38

ma mori zemern njoni ahahahahah
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Shaban Cakolli Tue 14 Apr 2009 - 0:17

ma bere zemren cope-cope dhe shkove 5466
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga WebMaster Wed 27 May 2009 - 7:56

ma more zemren time se di si do ja bej tani
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Gjakush Tana Wed 27 May 2009 - 8:02

Une them :

Po deshe ja dhe zemren time
po me çka te te dashuroj pastaj???
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Wed 27 May 2009 - 10:05

ma mori zemre po edhe do ja marr
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Aristogata Wed 27 May 2009 - 10:07

ma mori zemren se un i mora te tijen :gezim:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Wed 27 May 2009 - 10:18

ma mori zemren pre pak koh
se sditi me u kujdes per te
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Aristogata Thu 9 Jul 2009 - 0:53

akoma sma ka marr zemren,un ja kam marr juhjjjjj
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Jul 2009 - 0:56

me mori zemren po do ja mbyll te ti ne timen
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga rifati Thu 9 Jul 2009 - 1:22

m a ka mare mendjen jo zemren akomaaaaaaaaaa
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Aristogata Thu 9 Jul 2009 - 1:24

zemren sma merr njeri kollaj
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga rifati Thu 9 Jul 2009 - 1:26

m a mori zemren >>>>>>po nje budalla ka per ta mare >>>>>>>


se qello i bukur


hahahhahahhahahhahahhahahahhahahahahhahahahah
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Aristogata Thu 9 Jul 2009 - 1:28

te ishte per budallenj do ma kishin marr me koh zemren me budallalliqe po duhet te jet ndonje i zgjar qe te dij te ma marri
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Jul 2009 - 6:11

ma mori zemren se me deshti
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Jul 2009 - 6:12

ma mori zemren,,asnjera deri tani
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Jul 2009 - 6:13

me mori zemren se ja mora te tija
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Jul 2009 - 10:35

ma mori zemren qo ktu lart [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga leona Thu 9 Jul 2009 - 11:50

ma mori zemren ky lart
leona
leona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Madrit
Postime Postime : 2038
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/04/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Jul 2009 - 20:36

ma mori zemren violaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , por e meriton ajooo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Aristogata Thu 9 Jul 2009 - 22:23

askush sma ka marr zemren deri tani, me von si dihet :roll:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Jul 2009 - 23:17

do ta marin do ta marinnn mos ke emrakkkkk

mua ma mori violaaa
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Fri 10 Jul 2009 - 1:15

do ja marr edhe une
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Fri 10 Jul 2009 - 1:58

ja dhash zemrennn
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Aristogata Fri 10 Jul 2009 - 2:31

elhamiu shkruajti:do ta marin do ta marinnn mos ke emrakkkkk

mua ma mori violaaa

po eshte e sigurt qe do ma marri dikush por pas shum mundimesh do te ndodhi kjo se zemren time se merr njeri kollaj
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Fri 10 Jul 2009 - 2:58

aaa 2 dit bre,


a ti ke zemren e forttt se thenn dot askushh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Fri 10 Jul 2009 - 3:16

:lol!: ne terezi e paske ti.hahaha po si jeton or shejtan pa zemer,me vjen cudi
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Aristogata Fri 10 Jul 2009 - 3:17

elhamiu shkruajti:aaa 2 dit bre,


a ti ke zemren e forttt se thenn dot askushh

per ta thyer jo e jo
po un them hala ta marrin njeher
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Fri 10 Jul 2009 - 11:11

ooooooooooooooooo du ju vras juveeeeeeeeeeeee
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Fri 10 Jul 2009 - 11:14

ma mori zemre po nuk ja dhash
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Fri 10 Jul 2009 - 11:15

jojo sta mora zemren eke endeee
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Fri 10 Jul 2009 - 11:16

po e kam ktu ku nuk do ja jap askuj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Fri 10 Jul 2009 - 11:17

jojo me ke merak se sta marrr
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Fri 10 Jul 2009 - 11:21

jo mi pa merak rri
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Fri 10 Jul 2009 - 11:23

e shyqyrr
se mu ma mro viola , rri pa zemerr
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Vizitor Fri 10 Jul 2009 - 11:24

nuk do me merr let
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ma Mori Zemren Empty Re: Ma Mori Zemren

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi