Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kosovarët kremtojnë në rrugë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kosovarët kremtojnë në rrugë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kosovarët kremtojnë në rrugë

Shko poshtë

Kosovarët kremtojnë në rrugë  Empty Kosovarët kremtojnë në rrugë

Mesazh nga Alberti Tue 27 Jul 2010 - 0:57

Kosovarët kremtojnë në rrugë  Thumbnail.php?file=22_GJND_kremta54_381909299

Shumë shpejt pas shpalljes së mendimit këshillëdhënës të Gjykatës
Ndërkombëtare të Drejtësisë në Hagë lidhur me legjitimitetin e shpalljes
së pavarësisë së Kosovës, nëpër rrugët e kryeqytetit tonë dolën shumë
njerëz për të shprehur gëzimin për këtë fitore të Kosovës.
Fotoreporterët e Kohës Ditore i bënë sot pasdreke këtë foto nëpër rrugët
e Prishtinës, por si njoftojnë korrespodentët e gazetës nga terreni,
një atmosferë e ngjashme po mbretëron edhe nëpër qytetet e tjera të
vendit, kurse njerëzit po përgëzojnë njëri tjetrin për këtë, si e
cilësojnë shumica, fitore historike dhe një hap i madh drejt njohjeve të
reja në planin ndërkombëtar.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi