Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nëna ime po trajtohet si kosovaret në burgjet e Serbisë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nëna ime po trajtohet si kosovaret në burgjet e Serbisë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nëna ime po trajtohet si kosovaret në burgjet e Serbisë

2 posters

Shko poshtë

Nëna ime po trajtohet si kosovaret në burgjet e Serbisë Empty Nëna ime po trajtohet si kosovaret në burgjet e Serbisë

Mesazh nga WebMaster Thu 25 Oct 2012 - 6:19

Nëna ime po trajtohet si kosovaret në burgjet e Serbisë Nena_ime

E bija e ish kryeministres së Ukrainës Eugenia Timoshenko ka bërë një
reagim sa i përket trajnimit të nënës së saj. Ajo madje trajtimin e
nënës së saj Yulia e ka krahasuar me trajtimin e të burgosurve të
Kosovës në burgjet Serbe.

“Nëna ime po trajtohet keq, sikur dikur
kosovarët në burgjet serbe. Bota, komuniteti ndërkombëtar duhet t’i
thonë stop regjimeve diktatoriale, siç pati sukses në Kosovë”, ka thënë
Eugenia Timoshenko për agjencinë Presheva Jonë.

Timoshenko ka akuzuar pushtetin e tanishëm në Ukrainë, duke e quajtur regjim diktatorial.

“Sot
në Ukrainë nuk kemi të bëjmë me një qeveri normale, por me një regjim
diktatorial, bandë politike që po kërcënon vendin tonë nga një pro rus
Junakoviç. Viktimë e kësaj politike represive sot në Ukrainë nuk është
vetëm një person, vetëm nëna ime, por këtu kemi diskriminim, presion mbi
një kolektiv të gjerë shoqëror, mbi mediat dhe çdo gjë që është
demokratike. Junakoviç është pasardhës i politikes antidemokratike, e
ish-presidentit komunist Kouchman” ka thënë Eugenia Timoshenko.

Ajo po ashtu ka falënderuar Sali Berishën dhe gjithë shqiptarët që angazhohen në lirimin e nënës së saj nga burgu.

“Falënderoj
nga zemra Sali Berishën, shqiptarët dhe gjithë ndërkombëtarët që
angazhohen në lirimin e nënës sime nga burgu, sepse njeriu ka një jetë
dhe një nënë dhe jo dy jetëra e as dy nëna. Unë edhe sikur t’mos isha e
bija e Yulisë, ngjashëm do të vraporja për lirimin e çdo gruaje e
akuzuar, dënuar, burgosur padrejtësisht sepse çdo grua është nënë e
dikujt” ka thënë ajo.
Nëna ime po trajtohet si kosovaret në burgjet e Serbisë 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Nëna ime po trajtohet si kosovaret në burgjet e Serbisë 30l12rc Pytje & Përgjigje Nëna ime po trajtohet si kosovaret në burgjet e Serbisë 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nëna ime po trajtohet si kosovaret në burgjet e Serbisë Empty Re: Nëna ime po trajtohet si kosovaret në burgjet e Serbisë

Mesazh nga Anakonda Sat 3 Nov 2012 - 6:07

"Sa mbohet qefi provojini edhe ju vujtjet qe kan provuar kosovaret ather flisni"

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi