Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mancini probleme shëndetësore  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mancini probleme shëndetësore  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mancini probleme shëndetësore

Shko poshtë

Mancini probleme shëndetësore  Empty Mancini probleme shëndetësore

Mesazh nga Alberti Wed 11 Aug 2010 - 22:38

Mancini probleme shëndetësore  Thumbnail.php?file=roberto_mancini_300_188_454691107

Trajneri i Manchester City, Roberto Mancini e ka braktisur skuadrën e cila gjendet në përgatitje në Amerikë. Roberto
Mancini për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore është kthyer në
Evropë.” Se ka të lehtë.E gjitha ka ndodhur shumë shpejt” ka thënë
Brian Kidd i cili s’bashku me David Plattin në munges të Mancinit do ta
udh?heqin ekipin e Manchester City.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi