Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

+30
Docteur
mona
Dori_sweet
Gjeto Gjetani
NEnSy47
tironse
Leo_uk
enis
T_o_n_i
Atin@
exploreri
Maksi
dajti modh
Selda
Arabela
Єямєℓiиdå
xhoni_bravo
Albert
Ermanda
pexha
Ariel
Prada
LaDescarada
remzi
Hera
Sergio
Tonii
Ambra
kasperi
WebMaster
34 posters

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga WebMaster Fri 20 Aug 2010 - 20:57

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga kasperi Sat 21 Aug 2010 - 10:26

nuk eshte gabim por vetem duhet ti kerkon rrethanat, dhe ne menyre indirekte
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Ambra Sat 21 Aug 2010 - 10:28

Jo nuk mendoj se eshte gabim, por e shoh thjesht si dicka qe une kurre nuk do ta beja.
Ambra
Ambra
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne boten time....
Postime Postime : 2348
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Tonii Sat 21 Aug 2010 - 10:31

jo nuk esht gabim se ndonjeher mashkulli humbet ne ditet e ksaj bote qe i perngjan nje beteje te pergjakur lufte, e qe dikush duhet te mendoj per te qe ta kthej ne fjalete ngrohta te dashuris
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga kasperi Sat 21 Aug 2010 - 10:33

nese ndjen diq nga brenda dhe grumbullon emocione perbrenda vetes i bene dem vetes,ato emocione duhet te shperthejne me vone si nje vullkan andaj shprehu lirshum
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Ambra Sat 21 Aug 2010 - 10:34

kasperi shkruajti:nese ndjen diq nga brenda dhe grumbullon emocione perbrenda vetes i bene dem vetes,ato emocione duhet te shperthejne me vone si nje vullkan andaj shprehu lirshum


Deri diku, jam dakord me mendimin tuaj, por njekohesisht egziston edhe krenaria qe ne shume raste na kufizon te bejme apo te shprehim ate qe duam.
Ambra
Ambra
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne boten time....
Postime Postime : 2348
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga WebMaster Sat 21 Aug 2010 - 10:34

Ndjenjia kurr nuk eshte gabim i pari apo i dyti ne dashuri nuk ndalohen ndjenjiat
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Sergio Sat 21 Aug 2010 - 21:28

jo nuk eshte gabim
Sergio
Sergio
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Zvicer
Postime Postime : 2554
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/08/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Hip Hop

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Vizitor Sat 21 Aug 2010 - 21:29

Sergio shkruajti:jo nuk eshte gabim
se ju a ka enda ju çunave ndaj [smile_1] [smile_1] :P
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Hera Sun 22 Aug 2010 - 10:07

Jo nuk eshte gabim,nese kupton qe mashkulli seshte i afte per nje gje t'tille
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga kasperi Sun 22 Aug 2010 - 10:10

1=1
femra=mashkullin seshte gabim shprehuni lirshem vajza demokraci
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Vizitor Sun 22 Aug 2010 - 10:20

Jo s'mendoj qe eshte gabim...
Gabim eshte ajo qe mendojne meshkujt, kur nje femer iu vihet pas...

Personalisht, mendoj qe femrat kane shume menyra te tjera, per t'i rene ne sy atij qe duan...dhe rralle e bejne te parat, hapin e pare...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga remzi Sun 29 Aug 2010 - 10:40

i vetmi problem esht qe femra t'ja shpresh ndjenjat nje mashkulli e para...??

problemi esht se... ne meshkujt ne radh te par e shofim atee femer jo me sy tmirr,,, jo femer me moral..
per ate dhe kan me veshtir femrat..ti shprehinn!!! se nuk i kuptoimm nee...meshkujt ne mnyren se si duan ato ? por kreit te kunderten..:P!
remzi
remzi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 58
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/08/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : studimeett

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga LaDescarada Sun 29 Aug 2010 - 10:45

jo kurrsesi nuk eshte gabim me ja shpreh femna dashurin e para...por ne femnat ndoshta presim me na shpreh ju perpara me garantu ne qe ate qe po ndiejm nuk eshte gabim heheh kur te shprehni ju ne jemi ma te relaksume 00027003
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Tonii Sun 29 Aug 2010 - 11:16

gabim esht sikur mos tia thot kurr
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga WebMaster Tue 31 Aug 2010 - 10:19

Nuk e mendoj qe eshte gabim eshte thjesht nje ndjenje ku njeriu mer gucimin tja shpreh te jet femer apo mashkull rendesi te kesh gucim edhe tja plasesh
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga kasperi Tue 31 Aug 2010 - 10:21

brava brava brava klea e meriton duartrokitjen
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Vizitor Tue 31 Aug 2010 - 10:22

ska gje te keqe se keshtu ndihmojne femrat ne perkedheljen e sedres se mashkullit :lol: :lol: shkrihen fare ca meshkuj tu vene prapa ca femra budallaqe [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] :P :P :P
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga kasperi Tue 31 Aug 2010 - 10:24

Sorkadhja shkruajti:ska gje te keqe se keshtu ndihmojne femrat ne perkedheljen e sedres se mashkullit :lol: :lol: shkrihen fare ca meshkuj tu vene prapa ca femra budallaqe [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] :P :P :P
mendon ti qe jane budallaqe femrat qe shprehin ate qe kane ne zemer.
po nese ki ti diq ne zemer do e mbaje perbrenda ne dem te vetes pergjigju
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Vizitor Tue 31 Aug 2010 - 11:08

Jo, per mendimin tim nuk eshte aspak gabim, nese femra e bene vete hapin e pare.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Sergio Fri 3 Sep 2010 - 22:13

seshte asgje GAbimm
Sergio
Sergio
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Zvicer
Postime Postime : 2554
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/08/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Hip Hop

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga remzi Sun 26 Sep 2010 - 11:09

h
remzi
remzi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 58
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/08/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : studimeett

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga WebMaster Sun 26 Sep 2010 - 11:14

Jo nuk eshte gabim ndjenjia nuk komandohen i pari apo i dyti ndjenjiat shprehen
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Vizitor Sun 26 Sep 2010 - 11:17

Luan_Valikardi shkruajti:Jo, per mendimin tim nuk eshte aspak gabim, nese femra e bene vete hapin e pare.


Po ndryshoj mendje, sepse duhet te mbajme traditat. :shock:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Vizitor Sun 26 Sep 2010 - 11:19

asgje nuk eshte gabim ..
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Vizitor Sun 26 Sep 2010 - 11:41

apsolutisht asgjo
eshte nje femer per tu vlersuar sepse ka vlera qe nuk i gjen te te gjitha femrat
sic eshte guximi, etj!
po keto mendime e len pas shqipetarin!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Vizitor Mon 27 Sep 2010 - 7:44

shume gabim eshte :lol: :lol:
ky eshte mendimi im prankster67 prankster67
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga WebMaster Mon 27 Sep 2010 - 7:47

Jemi ne vitin 2010 ka ikur koha qe te pres cuni te shpreh ndjenjiat moj sorkadhe
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Vizitor Mon 27 Sep 2010 - 7:51

hey zot i modhi :lol: do te me beje me zor te nderroj mendim whackbutt po lodhesh koooooooot [smile_1] [smile_1] [smile_1] :lol!: :lol!:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga WebMaster Mon 27 Sep 2010 - 7:53

[You must be registered and logged in to see this image.] Hahaha un ste lodh kot un them ate qe eshte sot e ke gabim nuk eshte aspak gabim te shprehesh ndjenjiat me thuaj ti qe se ke ber asnjehere edhe te besoj hahaha po eshte ekote se keshtu eshte realiteti ku jeton ti aha harrova ne pyll hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Vizitor Mon 27 Sep 2010 - 7:54

Sorkadhja shkruajti:hey zot i modhi :lol: do te me beje me zor te nderroj mendim whackbutt po lodhesh koooooooot [smile_1] [smile_1] [smile_1] :lol!: :lol!:

Jo Klea, jo... kujdes mos te bej una... [smile_1] [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Vizitor Mon 27 Sep 2010 - 7:55

Kle@ shkruajti:Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? 398758 Hahaha un ste lodh kot un them ate qe eshte sot e ke gabim nuk eshte aspak gabim te shprehesh ndjenjiat me thuaj ti qe se ke ber asnjehere edhe te besoj hahaha po eshte ekote se keshtu eshte realiteti ku jeton ti aha harrova ne pyll hahaha
bravo edukata klea :roll: :roll:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga WebMaster Mon 27 Sep 2010 - 7:56

Klea ka shum edukate yllo sme ka ngelur te ma thuash ti se kam apo jo edukate me gjith rrespekt lexo mire ate qe te kam shkruajtur
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Vizitor Mon 27 Sep 2010 - 8:00

Kle@ shkruajti:Klea ka shum edukate yllo sme ka ngelur te ma thuash ti se kam apo jo edukate me gjith rrespekt lexo mire ate qe te kam shkruajtur
pse ti e percakton se si eshte realiteti klea?? :lol: :lol: :lol:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga WebMaster Mon 27 Sep 2010 - 8:02

Mjafton te shikosh realitetin sot ne keto kohe pastaj me thuaj qe eshte gabim kaluan ato kohe qe pritet mashkulli te shprehi ndjenjat se edhe po te ket i shpreh gjithmone ne menyr te gabuar
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Vizitor Mon 27 Sep 2010 - 8:08

Kle@ shkruajti:Mjafton te shikosh realitetin sot ne keto kohe pastaj me thuaj qe eshte gabim kaluan ato kohe qe pritet mashkulli te shprehi ndjenjat se edhe po te ket i shpreh gjithmone ne menyr te gabuar
cili eshte realiteti amon?? prankster67
ai qe sheh gjithesecili permes syzeve personale ;) ;)
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga WebMaster Mon 27 Sep 2010 - 8:13

Sot eshte realiteti qe eshte femra qe i shpreh ndjenjiat mashkullit eshte femra qe e kerkon mashkullin
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Vizitor Mon 27 Sep 2010 - 8:17

Kle@ shkruajti:Sot eshte realiteti qe eshte femra qe i shpreh ndjenjiat mashkullit eshte femra qe e kerkon mashkullin
bingo ;) sapo vertetove cfare thashe me lart,,,kjo eshte cfare sheh ti klea permes syzeve tua.sepse realiteti mund te jete gjithsesi
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga WebMaster Mon 27 Sep 2010 - 8:19

Po un te shpjegova me lart por je ti qe shikon vetem me syzet e tua je ti qe ke thene gabim un nuk gaboj kur e them nje gje eshte kjo mbase sme ke kuptuar mire nese pak rendesi ka
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Vizitor Mon 27 Sep 2010 - 8:22

hahahaah ckoke qe paske me klea :o :o
si thua ti eshte :5454787: :5454787: :5454787:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli? Empty Re: Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi