Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me vjen keq.? - Faqe 13 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me vjen keq.? - Faqe 13 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me vjen keq.?

+82
Xhan
Lazdrane
Princ
V-I-P
Besa
era85
Arabela
Anakonda
Andetta
Aяtємιѕα
Labja
Shkembi
EMI
Klio
EpiKada
Єямєℓiиdå
Selda
Yll Qielli
dajti modh
Daku
Durrsaku
klodian
Maksi
Poeti Dhimbjes
CuN@BosS/
Darius
Anila
Ajo goca
Leo_uk
kasperi
Dua
Erza
alketa-fr
Elteme
Albert
pexha
bobi 10
a70
Blendi
Neta E
ErdD.
LaDescarada
Emona
Alberti
aLbinna.
Prada
Ambra
Binni
**Jeta**
leta
my name
jolanda
LADY D
fidani
Gangsta
Sexi
SUZI
engel_boy
Kris
Vellai
Miti
kleopatra
zafina
Kavaljeri
Roksana
jona
Gerushi
T_o_n_i
TONI TR
clod
migena
Shaban Cakolli
leona
BARBI
Lot i derdhur
gesti
Aristogata
Gjakush Tana
rifati
Next
Naki
WebMaster
86 posters

Faqja 13 e 25 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 25  Next

Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty U ndjeva keq se

Mesazh nga Vizitor Mon 9 Mar 2009 - 5:22

First topic message reminder :

U ndjeva keq se Ju me keqkuptuat per nje domethenie tek shkrimet e temës...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga bobi 10 Fri 24 Sep 2010 - 0:32

ika :roll:
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga WebMaster Fri 24 Sep 2010 - 0:33

Me vjen keq po te ikesh ti hehe
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Emona Fri 24 Sep 2010 - 0:34

me vjen keq Qe Melzitettt [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 24 Sep 2010 - 1:09

me vjen keq qe jam semurre me grip :823479:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Emona Fri 24 Sep 2010 - 1:26

..>Qeeee Qenka Semur motla [You must be registered and logged in to see this image.] Uroj tet kaloj gripi [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 24 Sep 2010 - 1:34

me vjen keq qe mesova dicka nga dikush qe se prisja
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga LaDescarada Fri 24 Sep 2010 - 7:52

me vjen keq qe keshtu paska perfundu gjdogje
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 24 Sep 2010 - 7:54

me vjen keq po skam cte shtoj me shume
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga pexha Fri 24 Sep 2010 - 7:55

me vjen keq qe mbeta atje
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga LaDescarada Fri 24 Sep 2010 - 7:57

qe nuk te dul puna ashtu si e paramendove
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga pexha Fri 24 Sep 2010 - 8:00

qe je ne autobuse e jo ne kerr
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 24 Sep 2010 - 8:03

me vjen keq kur se puthi ERZEN :5454787:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga LaDescarada Fri 24 Sep 2010 - 8:13

me vjen keq por skom qka tboj
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 24 Sep 2010 - 8:15

me vjen keq por erdha
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga pexha Fri 24 Sep 2010 - 8:19

me vjen keq qe nuk jame aty
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Alberti Fri 24 Sep 2010 - 8:48

..qe sje ketu sonte.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga LaDescarada Fri 24 Sep 2010 - 9:12

qe ma sjom ajo qe kam qen
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga pexha Fri 24 Sep 2010 - 9:21

me vjen keq qe ajo sme do ma
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga LaDescarada Fri 24 Sep 2010 - 9:30

kur lendoj pa qellim
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga pexha Fri 24 Sep 2010 - 9:32

me vjen keqe qe jame pa ate
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Neta E Fri 24 Sep 2010 - 10:16

QE S'MUND TE TE BESOJ
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 24 Sep 2010 - 10:22

qe u be keshtu
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Neta E Fri 24 Sep 2010 - 10:22

QE ME S'TE DUA
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga pexha Fri 24 Sep 2010 - 10:24

qe nuk je afr meje
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 24 Sep 2010 - 10:27

qe silleni keshtu
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga bobi 10 Fri 24 Sep 2010 - 12:03

qe s'sheh me larg 00027003
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga WebMaster Fri 24 Sep 2010 - 12:22

me vjen keq te urrej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 24 Sep 2010 - 12:26

qe genjeni veten tuaj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga WebMaster Fri 24 Sep 2010 - 12:27

Me vjen keq per shum gjera
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Emona Tue 28 Sep 2010 - 6:37

Me vjen keq Per Ata Person Qe Ndjekin Interesin..

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga pexha Tue 28 Sep 2010 - 6:38

me vjen keqe qe nuk jame me njanen
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Emona Tue 28 Sep 2010 - 6:40

Me vjen Keq Qe Vuan!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga pexha Tue 28 Sep 2010 - 6:40

me vjen keqe qe nuk me degjon
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga LaDescarada Wed 29 Sep 2010 - 3:37

se sje online
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Albert Wed 29 Sep 2010 - 3:38

me vjen keqe qe te genjeva
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga WebMaster Wed 29 Sep 2010 - 3:46

Me vjen shum keq per disa qe kan rene nga grada edhe e di shum mire qe ju ka ngelur hadri ,,,po neqoftese me duhen njerez qe din te punojne me temat te editojne te zhvendosin e shum te tjera duhet te me thone nuk dim edhe kerkojne ndihme un jam gati ti ndihmoj sikur bera me Luan Valikardin prandaj mos ti ngeli asnje njeriut keq per gradat qe jan hequr Une vet si klea kam mesuar nga Naki te gjitha gjerat
Prandaj me ka shkruajtur nje mp qe mua sme pelqej po e them per here te pare edhe te fundit cdo gje eshte me deshire kush te doje le te rri kush nuk ja ka qefi klea nuk mban me zor njeri ,,Jemi ketu per argetim shoqeri ,prandaj rrespekti si ketu si ka munguar asnjej

Kush don te rri ne staff te kerkoj ndihmen time edhe jam gati ti mesoj se kam problem as humbje kohe
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga LaDescarada Wed 29 Sep 2010 - 3:46

qe nuk te besova
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Albert Wed 29 Sep 2010 - 3:50

per ty
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga LaDescarada Wed 29 Sep 2010 - 3:53

por nuk mundem te ta them
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Albert Wed 29 Sep 2010 - 3:54

qe se kupton ate qe dua te them
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 13 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 13 e 25 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 25  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi