Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me vjen keq.? - Faqe 7 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me vjen keq.? - Faqe 7 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me vjen keq.?

+82
Xhan
Lazdrane
Princ
V-I-P
Besa
era85
Arabela
Anakonda
Andetta
Aяtємιѕα
Labja
Shkembi
EMI
Klio
EpiKada
Єямєℓiиdå
Selda
Yll Qielli
dajti modh
Daku
Durrsaku
klodian
Maksi
Poeti Dhimbjes
CuN@BosS/
Darius
Anila
Ajo goca
Leo_uk
kasperi
Dua
Erza
alketa-fr
Elteme
Albert
pexha
bobi 10
a70
Blendi
Neta E
ErdD.
LaDescarada
Emona
Alberti
aLbinna.
Prada
Ambra
Binni
**Jeta**
leta
my name
jolanda
LADY D
fidani
Gangsta
Sexi
SUZI
engel_boy
Kris
Vellai
Miti
kleopatra
zafina
Kavaljeri
Roksana
jona
Gerushi
T_o_n_i
TONI TR
clod
migena
Shaban Cakolli
leona
BARBI
Lot i derdhur
gesti
Aristogata
Gjakush Tana
rifati
Next
Naki
WebMaster
86 posters

Faqja 7 e 25 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 25  Next

Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty U ndjeva keq se

Mesazh nga Vizitor Mon 9 Mar 2009 - 5:22

First topic message reminder :

U ndjeva keq se Ju me keqkuptuat per nje domethenie tek shkrimet e temës...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 28 Aug 2009 - 10:21

u ndieva keq kur mesova dicka nga ty
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Kavaljeri Fri 28 Aug 2009 - 10:21

U ndjeva keq se dikush me del penges :inat:
Kavaljeri
Kavaljeri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne endrren e saj
Postime Postime : 1481
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 28 Aug 2009 - 10:35

undjeva keq kur me lendojj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 28 Aug 2009 - 10:40

u ndjeva keq por sia tregoj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 28 Aug 2009 - 10:44

mir undjeva keq kur sna tregon vera asgje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 28 Aug 2009 - 10:45

u ndieva keq se po kerkon te hapem si shum me ty
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Aristogata Fri 28 Aug 2009 - 10:51

u ndjeva keq nga nje veprim qe beri dikush dje 😢
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 28 Aug 2009 - 10:51

undjeva keq nga dikush ku don tme hedhe nga krraba
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Aristogata Fri 28 Aug 2009 - 10:54

u ndjeva keq kur me genjejn
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 28 Aug 2009 - 11:00

u ndjeva keq per mos besimin qe ke ndaj meje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 28 Aug 2009 - 14:40

u ndjeva keq, sa isha pak i semuar , por iku shpejttt
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Gjakush Tana Fri 28 Aug 2009 - 19:58

U ndjeva keq kur nuk te pashe!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 28 Aug 2009 - 21:37

u ndjeva keq qe s,erdha kur ishe ti
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga kleopatra Fri 28 Aug 2009 - 22:17

se gabova diku
kleopatra
kleopatra
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tiran
Postime Postime : 467
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/06/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Garat me makina

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Gjakush Tana Fri 28 Aug 2009 - 22:41

U ndjeva keq nese e teprova me nje te vertetë !
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 28 Aug 2009 - 22:42

u ndjeva keq qe ju lash te prisni
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Gjakush Tana Fri 28 Aug 2009 - 22:44

U ndjeva keq qe kaq mund te bej !
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 28 Aug 2009 - 22:47

u ndjeva keq,se ndjeheni e ju ashtu,kur bet shum per ne
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 28 Aug 2009 - 22:48

u ndjeva keq kur me gejyen
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 28 Aug 2009 - 22:49

u ndjeva keq per motrushen :(
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Gjakush Tana Fri 28 Aug 2009 - 22:51

U ndjeva keq kur nuk arrita te bej shume me teper per Ju qe jeni miresia e ardhmerise sone te ndritur!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 28 Aug 2009 - 22:53

u ndjeva keq qe spo kam koh qe te hy ne forum e te flas me shoqeri
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 28 Aug 2009 - 22:53

u ndieva keq,kur u lajmerova dicka te hidhur
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Gjakush Tana Fri 28 Aug 2009 - 22:59

U ndjeva keq per gjendje qe mund te shmangen dhe te krijohen mundesi!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Aristogata Mon 31 Aug 2009 - 22:29

u ndjeva keq se u solla ashper me dike
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Mon 31 Aug 2009 - 22:31

erdha ne oren 5 ne shtepi
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Mon 31 Aug 2009 - 22:32

se mund ta njihja me mire
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Mon 31 Aug 2009 - 22:39

isha dhe pak si i trullos nga pija
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Mon 31 Aug 2009 - 22:42

u ndjeva keq se po me duhet te ik nga shoqeria juaj,klm ylla
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Mon 31 Aug 2009 - 22:43

mezi arrita ti them veres klm dhe suksese gjithashtu nje muaj te mire
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Aristogata Mon 31 Aug 2009 - 23:50

u ndjeva keq se desh u rrezova qpar ne sallon :gezim:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Tue 1 Sep 2009 - 0:02

u ndjeva keq se kujtova dike
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Miti Tue 1 Sep 2009 - 2:12

U ndejva keq kur kur pash diq?
Miti
Miti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 2019
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/08/2009
Mosha Mosha : 40

http://Dashuria është e verbër, ç’menduria e përcjell..!!

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga WebMaster Tue 1 Sep 2009 - 3:32

u ndjeva keq se vera do iki po spo kuptoi motivin
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Tue 1 Sep 2009 - 3:40

u ndjeve keq se do ik vera po do ik ne shkoll se ka mbasdite po paradite prap do ta kem se nuk ik pergjithmon
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga WebMaster Tue 1 Sep 2009 - 3:42

u ndjeva keq se nuk e kuptova juhjjjjj
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Tue 1 Sep 2009 - 3:46

undjeva keq kur dikush em thot jam ezemnee
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Tue 1 Sep 2009 - 3:47

u ndjeva keq se mendova nje mendim
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Tue 1 Sep 2009 - 3:48

undjeva keq se dikush thoten se drui nuk eshet per njerz
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Tue 1 Sep 2009 - 3:49

u ndjeva keq se ky lar do dru se thot jan per njerz
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 7 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 7 e 25 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 25  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi