Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me vjen keq.? - Faqe 19 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me vjen keq.? - Faqe 19 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me vjen keq.?

+82
Xhan
Lazdrane
Princ
V-I-P
Besa
era85
Arabela
Anakonda
Andetta
Aяtємιѕα
Labja
Shkembi
EMI
Klio
EpiKada
Єямєℓiиdå
Selda
Yll Qielli
dajti modh
Daku
Durrsaku
klodian
Maksi
Poeti Dhimbjes
CuN@BosS/
Darius
Anila
Ajo goca
Leo_uk
kasperi
Dua
Erza
alketa-fr
Elteme
Albert
pexha
bobi 10
a70
Blendi
Neta E
ErdD.
LaDescarada
Emona
Alberti
aLbinna.
Prada
Ambra
Binni
**Jeta**
leta
my name
jolanda
LADY D
fidani
Gangsta
Sexi
SUZI
engel_boy
Kris
Vellai
Miti
kleopatra
zafina
Kavaljeri
Roksana
jona
Gerushi
T_o_n_i
TONI TR
clod
migena
Shaban Cakolli
leona
BARBI
Lot i derdhur
gesti
Aristogata
Gjakush Tana
rifati
Next
Naki
WebMaster
86 posters

Faqja 19 e 25 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Next

Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty U ndjeva keq se

Mesazh nga Vizitor Mon 9 Mar 2009 - 5:22

First topic message reminder :

U ndjeva keq se Ju me keqkuptuat per nje domethenie tek shkrimet e temës...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Ajo goca Mon 1 Nov 2010 - 7:08

me vjen keq qe te dua kaq shume
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Emona Mon 1 Nov 2010 - 7:14

[You must be registered and logged in to see this image.] Qyqe mos te vije keq moj .:5454787:

Me vjen keq qe Disa Na Keq kuptojn neve dyaaa

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Ajo goca Mon 1 Nov 2010 - 7:17

me vjen keq per ato qe na keqkuptojne [smile_1]
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga WebMaster Mon 1 Nov 2010 - 7:29

Me vjen keq sepse ska pse ju keqkuptojne vazhdoni jeni te lire vetem mos harroni jo chit chate se di ju mbys [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Anila Mon 1 Nov 2010 - 7:30

me vie keq....kur shoh disa persona duke u munduar te jen dikushi,dh sjan askushi..
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Mon 1 Nov 2010 - 7:32

qe nuk kam nje mace :( :(
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Mon 1 Nov 2010 - 9:03

qe dikush gjithmon keqkupton
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Mon 1 Nov 2010 - 9:08

qe merzitem kot
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga bobi 10 Mon 1 Nov 2010 - 9:36

qe ngelet duke ju ardh keq :roll:
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Ajo goca Mon 1 Nov 2010 - 9:37

me vjen keq qe sorkadhja spaska nje mace
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga bobi 10 Mon 1 Nov 2010 - 9:43

qe ke ik [You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Mon 1 Nov 2010 - 9:49

qe kemi pi nga nje bir peje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga LaDescarada Fri 3 Dec 2010 - 0:36

qe sje ai qe une mendova
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga kasperi Fri 3 Dec 2010 - 0:41

me vjen keq qe ski qasje ne rrjet,ndoshta te permirsohet
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 3 Dec 2010 - 0:43

me vjen keq qe paske rene ne mendime mhmmmm1
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga bobi 10 Fri 3 Dec 2010 - 0:44

KOHEN E HUMBUR [You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 3 Dec 2010 - 0:46

me vjen keq per besimin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga bobi 10 Fri 3 Dec 2010 - 0:47

DITET QE ME IKIN
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 3 Dec 2010 - 0:48

me vjen keq sepse eshte kaq e thjeshte
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga LaDescarada Fri 3 Dec 2010 - 0:48

se kohen spo e shfrytzoj ndryshe
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga bobi 10 Fri 3 Dec 2010 - 0:49

QE KRIJOVE LUGINE PER TE NDIERE BOSHLLEK
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 3 Dec 2010 - 0:55

me vjen keq qe kenaqesh me pak
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga bobi 10 Fri 3 Dec 2010 - 0:56

,,,,,,,,,,,thjesht me vjen
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga LaDescarada Fri 3 Dec 2010 - 1:02

kur ty te vje keq
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 3 Dec 2010 - 1:03

me vjen keq kur me nderhhyjne
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Emona Wed 8 Dec 2010 - 8:47

Me vjen keq Per Lotet qe rrjedhin sii Shiu nuk pushojn dite e nate

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Shaban Cakolli Wed 8 Dec 2010 - 8:48

kur dikush qan
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Emona Wed 8 Dec 2010 - 8:54

Me vjne keq Per ate qe sote humben gjen me te shtrejt ne jete ... [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga bobi 10 Wed 8 Dec 2010 - 10:02

me vjen keq per alkolistet

s'njohin etjen-por njohin urine [You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga kasperi Wed 8 Dec 2010 - 10:16

me vjen keq nuk mundem te degjoj muzike ketu,se i kam te bllokuara
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga bobi 10 Wed 8 Dec 2010 - 10:19

me vjen keq qe s'dine te kuptojne


fjalet e shumta-veprat e pakta
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Dec 2010 - 7:16

me vjen keq per te pastrehet :qajjjjjj:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga WebMaster Thu 9 Dec 2010 - 7:18

Me vjen keq shum kur njerezit vuajne sepse e di cfar don te thote
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga kasperi Thu 9 Dec 2010 - 7:19

me vjen keq,per ata qe nuk jane pregaditur per dimer
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Darius Thu 9 Dec 2010 - 9:55

me vjen keq per shume gjera qe po ndodhin sot ne bote
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga LaDescarada Thu 9 Dec 2010 - 10:58

kur asgje sme del ashtu si e paramendoj
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga CuN@BosS/ Thu 9 Dec 2010 - 13:31

qe luan si femije kopshti..
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga WebMaster Sat 12 Feb 2011 - 6:28

Me vjen keq per disa qe duan te me tregojne moral mua
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Emona Mon 14 Feb 2011 - 5:42

...Qe Nuk isha ashtu siq te mendova.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga T_o_n_i Mon 14 Feb 2011 - 5:44

me vjen keq per ato qe nuk paten dike sot krah vetes qe te festojne kete dite ...uroj qe shume shpejt te gjejn nje luletyyyyy luletyyyyy
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 19 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 19 e 25 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi