Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me vjen keq.? - Faqe 22 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me vjen keq.? - Faqe 22 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me vjen keq.?

+82
Xhan
Lazdrane
Princ
V-I-P
Besa
era85
Arabela
Anakonda
Andetta
Aяtємιѕα
Labja
Shkembi
EMI
Klio
EpiKada
Єямєℓiиdå
Selda
Yll Qielli
dajti modh
Daku
Durrsaku
klodian
Maksi
Poeti Dhimbjes
CuN@BosS/
Darius
Anila
Ajo goca
Leo_uk
kasperi
Dua
Erza
alketa-fr
Elteme
Albert
pexha
bobi 10
a70
Blendi
Neta E
ErdD.
LaDescarada
Emona
Alberti
aLbinna.
Prada
Ambra
Binni
**Jeta**
leta
my name
jolanda
LADY D
fidani
Gangsta
Sexi
SUZI
engel_boy
Kris
Vellai
Miti
kleopatra
zafina
Kavaljeri
Roksana
jona
Gerushi
T_o_n_i
TONI TR
clod
migena
Shaban Cakolli
leona
BARBI
Lot i derdhur
gesti
Aristogata
Gjakush Tana
rifati
Next
Naki
WebMaster
86 posters

Faqja 22 e 25 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Next

Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty U ndjeva keq se

Mesazh nga Vizitor Mon 9 Mar 2009 - 5:22

First topic message reminder :

U ndjeva keq se Ju me keqkuptuat per nje domethenie tek shkrimet e temës...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Maksi Mon 23 Jan 2012 - 11:14

bera nje hap te gabuar nje nje bisede dhe tani ende me ben te ndihem keq........
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Emona Mon 23 Jan 2012 - 11:18

.......S'jam ne disponimm,sedi si te beji.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga EMI Mon 23 Jan 2012 - 11:25

se kjo Mona spo na e var me kohet e fundit... (tongueout)
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Emona Mon 23 Jan 2012 - 11:29

:P....Se po me dhimbeset kjo komt jash mu merdhive moj!! :541221:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga EMI Mon 23 Jan 2012 - 11:30

EmoNa shkruajti::P....Se po me dhimbeset kjo komt jash mu merdhive moj!! :541221:
qyqa ja mi e nderroj une tani...ne vend per ty... (tongueout)
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Maksi Mon 23 Jan 2012 - 11:30

EmoNa shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]....Se po me dhimbeset kjo komt jash mu merdhive moj!! [You must be registered and logged in to see this image.]
sa desh ti thoja qe ti mbulonte
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga EMI Mon 23 Jan 2012 - 11:32

Marino shkruajti:
EmoNa shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]....Se po me dhimbeset kjo komt jash mu merdhive moj!! [You must be registered and logged in to see this image.]
sa desh ti thoja qe ti mbulonte
epra, por po te shionte pamja..dhe puff.si i shkoi mendja ksaj Mones..ngaqe eshte gjolozzzeeee [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Emona Mon 23 Jan 2012 - 11:33

EMI shkruajti:
EmoNa shkruajti::P....Se po me dhimbeset kjo komt jash mu merdhive moj!! :541221:
qyqa ja mi e nderroj une tani...ne vend per ty... (tongueout)

Hmmmmm Shik...te shkonn!! 00027003 :|

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga EMI Mon 23 Jan 2012 - 11:34

EmoNa shkruajti:
EMI shkruajti:
EmoNa shkruajti::P....Se po me dhimbeset kjo komt jash mu merdhive moj!! :541221:
qyqa ja mi e nderroj une tani...ne vend per ty... (tongueout)

Hmmmmm Shik...te shkonn!! 00027003 :|
uauua me ne fund te pelqeu nje avatr nga une...po edi mi edi...qe jam me e mire se ty. celebrate005 .pranoje..... (tongueout)
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Emona Mon 23 Jan 2012 - 11:38

EMI shkruajti:
EmoNa shkruajti:
EMI shkruajti:
EmoNa shkruajti::P....Se po me dhimbeset kjo komt jash mu merdhive moj!! :541221:
qyqa ja mi e nderroj une tani...ne vend per ty... (tongueout)

Hmmmmm Shik...te shkonn!! 00027003 :|
uauua me ne fund te pelqeu nje avatr nga une...po edi mi edi...qe jam me e mire se ty. celebrate005 .pranoje..... (tongueout)

c'ka o me mire e mire eshte...,Ama ti me mire se unnnnn.....shife moj goce...c'fa goce jom :P :541221:.....pastaj fol (tongueout)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga EMI Mon 23 Jan 2012 - 11:40

vetem syzet sme pelq hic...po goca mire eshte... :541221:
prap une jom nivell mo nalt... Me vjen keq.? - Faqe 22 426788 Me vjen keq.? - Faqe 22 426788
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Maksi Mon 23 Jan 2012 - 11:41

pashe mini fundin e emit hahah viza viza
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Emona Mon 23 Jan 2012 - 11:42

Shiheeee...hahaha,Goce pa koke trupi xixe...ama si pule pa koke dukesh :541221:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga EMI Mon 23 Jan 2012 - 11:45

EmoNa shkruajti:Shiheeee...hahaha,Goce pa koke trupi xixe...ama si pule pa koke dukesh :541221:
je gjeloze ti...haha po kshtu pra mos me me njoft... geeegge
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga EMI Mon 23 Jan 2012 - 11:45

Marino shkruajti:pashe mini fundin e emit hahah viza viza
si zeber..hahha tu erresuan syte... (tongueout)
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Maksi Mon 23 Jan 2012 - 11:46

EMI shkruajti:
Marino shkruajti:pashe mini fundin e emit hahah viza viza
si zeber..hahha tu erresuan syte... [You must be registered and logged in to see this image.]
skishte vesh aq geta [You must be registered and logged in to see this image.] hahahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga EMI Mon 23 Jan 2012 - 11:47

Marino shkruajti:
EMI shkruajti:
Marino shkruajti:pashe mini fundin e emit hahah viza viza
si zeber..hahha tu erresuan syte... [You must be registered and logged in to see this image.]
skishte vesh aq geta [You must be registered and logged in to see this image.] hahahah
ti diu..mos shif fundet e grave te tjera more vesh.... [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Maksi Mon 23 Jan 2012 - 11:49

EMI shkruajti:
Marino shkruajti:
EMI shkruajti:
Marino shkruajti:pashe mini fundin e emit hahah viza viza
si zeber..hahha tu erresuan syte... [You must be registered and logged in to see this image.]
skishte vesh aq geta [You must be registered and logged in to see this image.] hahahah
ti diu..mos shif fundet e grave te tjera more vesh.... [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
she s he na qenka be xhevi gaxhie hahah e na shet mend [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Emona Mon 23 Jan 2012 - 11:49

EMI shkruajti:
EmoNa shkruajti:Shiheeee...hahaha,Goce pa koke trupi xixe...ama si pule pa koke dukesh :541221:
je gjeloze ti...haha po kshtu pra mos me me njoft... geeegge

:541221: ..Un te njoh..per tjert gajle ,ama me kete trup...missss Foumi :541221: 00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga EMI Mon 23 Jan 2012 - 11:50

EmoNa shkruajti:
EMI shkruajti:
EmoNa shkruajti:Shiheeee...hahaha,Goce pa koke trupi xixe...ama si pule pa koke dukesh :541221:
je gjeloze ti...haha po kshtu pra mos me me njoft... geeegge

:541221: ..Un te njoh..per tjert gajle ,ama me kete trup...missss Foumi :541221: 00027003
hahah epo me ne fund pranoi kjo goce qe humbi....qe missi jam vete.. hhearts hhearts [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Emona Mon 23 Jan 2012 - 11:54

Ta lash moj Kuroren se plaka 3 vite rresh tu e mbajt..un.

Ta gzoshhhhh emi :541221: with love

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga EMI Mon 23 Jan 2012 - 11:55

EmoNa shkruajti:Ta lash moj Kuroren se plaka 3 vite rresh tu e mbajt..un.

Ta gzoshhhhh emi :541221: with love
u me morsh te keqen ti mi goc....po ti ma le kuroren..apo ta mora me zotesi... (tongueout) [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Emona Mon 23 Jan 2012 - 11:58

Ta lash...se mu dhimbe....tu bo reklam komve.. :541221:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga **Jeta** Mon 23 Jan 2012 - 11:59

U ndjeva keq por me duket se ishte e kot...
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Labja Mon 23 Jan 2012 - 23:20

un dijeva keq se kame prishur 200€ per nje ore
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga WebMaster Mon 23 Jan 2012 - 23:22

Se gjithcka ben po gjithcka humbet per pak minuta


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Emona Tue 24 Jan 2012 - 12:09

...U fiksu keq ne dicka ,e s'di si ti ndihmoja:P!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 24 Jan 2012 - 12:38

..nuk e kuptoj fjalen jo[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Emona Tue 24 Jan 2012 - 12:56

...mbeti pa perfundim .

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga CuN@BosS/ Tue 24 Jan 2012 - 13:01

Se ai porschi qe dosha me more ishte me difekte [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Emona Tue 24 Jan 2012 - 13:02

..Paska mbet keq pa ate porschi Kinguu :P 00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga EMI Tue 24 Jan 2012 - 13:03

CuN@BosS/ shkruajti:Se ai porschi qe dosha me more ishte me difekte [You must be registered and logged in to see this image.]
ca ishte me Porsh CHayen...hahha e mo drryqo..po i nderron si dasnolet perdite nga nje..hahhah
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 24 Jan 2012 - 13:16

U ndjeva keq , por jam me e gezuar! Se vlerat jane vlera dhe ato te japin cmim!
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Maksi Tue 24 Jan 2012 - 23:58

bera nje pm dhe pergjigje smora
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Andetta Wed 25 Jan 2012 - 0:04

....... kur degjova per adoleshentin qe kishte vra veten
Andetta
Andetta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 972
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Maksi Wed 25 Jan 2012 - 0:36

kur thashe dicka dhe me keqkuptuan
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Emona Wed 25 Jan 2012 - 1:36

...Per nje gje ,sikur me iku nga duart u friksova,fal zotit ishte thjesh nje moment!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Anakonda Thu 2 Feb 2012 - 5:05

U ndjeva keq kur mesova,te verteten dhe nuk kishin guxim te ma thonin dhe ne sy.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Maksi Thu 2 Feb 2012 - 5:19

Bera mbreme njen shaka dhe dikush me keqkuptoi
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Anakonda Sun 4 Mar 2012 - 18:41

me vjen keq per veten time qe u shnderrova ne loder e dy tradhetareve.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 22 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 22 e 25 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi