Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me vjen keq.? - Faqe 12 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me vjen keq.? - Faqe 12 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me vjen keq.?

+82
Xhan
Lazdrane
Princ
V-I-P
Besa
era85
Arabela
Anakonda
Andetta
Aяtємιѕα
Labja
Shkembi
EMI
Klio
EpiKada
Єямєℓiиdå
Selda
Yll Qielli
dajti modh
Daku
Durrsaku
klodian
Maksi
Poeti Dhimbjes
CuN@BosS/
Darius
Anila
Ajo goca
Leo_uk
kasperi
Dua
Erza
alketa-fr
Elteme
Albert
pexha
bobi 10
a70
Blendi
Neta E
ErdD.
LaDescarada
Emona
Alberti
aLbinna.
Prada
Ambra
Binni
**Jeta**
leta
my name
jolanda
LADY D
fidani
Gangsta
Sexi
SUZI
engel_boy
Kris
Vellai
Miti
kleopatra
zafina
Kavaljeri
Roksana
jona
Gerushi
T_o_n_i
TONI TR
clod
migena
Shaban Cakolli
leona
BARBI
Lot i derdhur
gesti
Aristogata
Gjakush Tana
rifati
Next
Naki
WebMaster
86 posters

Faqja 12 e 25 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Next

Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty U ndjeva keq se

Mesazh nga Vizitor Mon 9 Mar 2009 - 5:22

First topic message reminder :

U ndjeva keq se Ju me keqkuptuat per nje domethenie tek shkrimet e temës...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga WebMaster Thu 22 Apr 2010 - 11:25

u ndjeva keq sonte per nje dicka
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Prada Thu 22 Apr 2010 - 11:26

u ndjeva keq se me erdhi 1 telefonat ne prenencen e dikuj qe ?
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Thu 22 Apr 2010 - 11:27

se po me beje reklama hmmm Me vjen keq.? - Faqe 12 326909
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga **Jeta** Thu 22 Apr 2010 - 11:34

Kerkove te jem atje...por nuk mundem dot(largesija e ben te veten).... [You must be registered and logged in to see this image.]
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Thu 22 Apr 2010 - 11:36

se sdu te nderhy ne te tjere
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Sun 19 Sep 2010 - 7:59

Me vjen keq per katunaret qe i doli misri pa kokerra.. 00027003
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga WebMaster Sun 19 Sep 2010 - 8:00

Me vjen keq per shum gjera por jeta keshtu eshte ndertuar me prove gjithmone
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Sun 19 Sep 2010 - 8:10

me vjen keq por ska rrugezgjidhje tjeter
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Sun 19 Sep 2010 - 8:11

Me vjen keq, por ka shume rrugezgjidhje... [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga aLbinna. Sun 19 Sep 2010 - 8:42

Per tyy , qe sme njehh mire:P
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Alberti Sun 19 Sep 2010 - 21:05

..per asgje..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Emona Sun 19 Sep 2010 - 21:25

Me Vjen Keq ....Qe Lodhesh [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Alberti Sun 19 Sep 2010 - 21:27

Nuk me vjen keq..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Emona Sun 19 Sep 2010 - 21:29

Me vjen Keq Po TA Dhash Nje + ty:)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga LaDescarada Tue 21 Sep 2010 - 7:58

me vjen keq qe nuk ndegjova asnje muzik ne klea love
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Tue 21 Sep 2010 - 8:40

me vjen keq kur sme lajmrohet ajo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Alberti Tue 21 Sep 2010 - 11:57

..por skam q`ti bej..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Emona Tue 21 Sep 2010 - 22:04

Me vjne keq qe Ika nga Puna Po qte bej..

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga WebMaster Tue 21 Sep 2010 - 22:08

Me vjen keq se me duhet te iki ne pune un tani he emona se ta bej un gjysmen e dites hahahaha [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Emona Tue 21 Sep 2010 - 22:09

[You must be registered and logged in to see this image.] Me vjen keq motla Hahah Po te them flmmm qe me ndrron [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga WebMaster Tue 21 Sep 2010 - 22:10

[You must be registered and logged in to see this image.] me vjen keq po mos ki merak ti he pusho se ta boj un hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Emona Tue 21 Sep 2010 - 22:13

[You must be registered and logged in to see this image.] Me vjne keq qe do lodhe moj motla ...se un do pushoj [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga WebMaster Tue 21 Sep 2010 - 22:14

Me vjen keq moj po mos ki merak se jom mesuar une ik pusho ti se un tani jam zgjuar hahaha [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Emona Tue 21 Sep 2010 - 22:20

[You must be registered and logged in to see this image.] Me vjen keq Qe ikeeeee Mbeta vetem ! [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga LaDescarada Wed 22 Sep 2010 - 22:21

qe nuk kupton
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Emona Wed 22 Sep 2010 - 22:26

Me vjen keq qe Nuk Me degjon

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga ErdD. Wed 22 Sep 2010 - 22:30

me vjen keq qee nuk kam mundurr te bej asgje per ty.!
ErdD.
ErdD.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 55
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2010
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga LaDescarada Wed 22 Sep 2010 - 22:31

me vjen keq kur ti em keqkupton
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Emona Wed 22 Sep 2010 - 22:34

me vjen keq ku hidherohesh [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga LaDescarada Wed 22 Sep 2010 - 22:57

me vjen keq kur ti sme beson
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Neta E Thu 23 Sep 2010 - 3:25

QE S'MUND TE TE BESOJ
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Blendi Thu 23 Sep 2010 - 3:41

Qe t'kam large
Blendi
Blendi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 51
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Emona Thu 23 Sep 2010 - 7:56

...Qe disa Persona Nuke kuptojn veten e tyreeeee

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga WebMaster Thu 23 Sep 2010 - 8:09

qe disa persona mundohen te jen te zgjuar por skemi lindur sot
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Thu 23 Sep 2010 - 8:14

me vjen keq por kohet ndryshojne e smund te mbetemi mbrapa saj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Thu 23 Sep 2010 - 8:14

per ata si sjan ne ket bot
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Emona Thu 23 Sep 2010 - 21:03

Me vjen Keq ...Qe Njeriu Nuk e sheh veten e tij...

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga a70 Thu 23 Sep 2010 - 23:52

qe nuk shikon secfar behet e cfar ben ti
a70
a70
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 407
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Emona Thu 23 Sep 2010 - 23:58

Me vjen Keq qe ste gjej....

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga WebMaster Thu 23 Sep 2010 - 23:59

Me vjen keq per disa gjera qe kan ndodhur pa asnje lloj motivi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 12 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 12 e 25 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi