Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Protestë edhe në Prishtinë, kundër djegies së flamurit  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Protestë edhe në Prishtinë, kundër djegies së flamurit  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Protestë edhe në Prishtinë, kundër djegies së flamurit

Shko poshtë

Protestë edhe në Prishtinë, kundër djegies së flamurit  Empty Protestë edhe në Prishtinë, kundër djegies së flamurit

Mesazh nga Binni Thu 14 Oct 2010 - 12:31

Protestë edhe në Prishtinë, kundër djegies së flamurit  F.1014210530273_m

Qindra studentë të Universitetit të Prishtinës kanë protestuar të enjten pasdite në kryeqytet kundër djegies së flamurit kombëtar nga ana e tifozëve serbë, që ndodhi të martën në Gjenova të Italisë.

Të gjithë studentët protestues bartnin flamuj kombëtarë, duke parakaluar nëpër sheshin qendror të Prishtinës.

Të mërkurën në mbrëmje, në Tiranë, qindra të rinj para ambasadës së Serbisë e dogjën flamurin serb, në shenjë revolte për atë që ndodhi në stadiumin e Gjenovës gjatë ndeshjes Itali-Serbi.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi