Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ateistet Pergjigjen Per Ju  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ateistet Pergjigjen Per Ju  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateistet Pergjigjen Per Ju

Shko poshtë

Ateistet Pergjigjen Per Ju  Empty Ateistet Pergjigjen Per Ju

Mesazh nga Vizitor Tue 16 Nov 2010 - 4:32

Duke qene se ne nenforumet e besimtareve te krishtere, katolik dhe atyre mysliman egziston nje teme e tille po ju jap mundesi anetareve qe te shuajn kureshtjen e tyre duke ju drejtuar pyetje edhe pjeses tjeter qe nuk beson ne nje qenie te plotfuqishme, ne qenie te mbinatyrshme qe eshte ne kontroll te gjithesise.Po drejtoj kete pyejte pas nje diskutimi qe shikova tek nje teme ne kategorine e filozofise. Do te deshiroja t'ia drejtoja kete pyetje ateisteve te forumit. Per besimtaret e ndryshem qellimi kyresor i jetes eshte per te arritur te shelbohet, per te arritur ne jeten e pasosur ne parajse por meqe ju nuk besoni ne qeniet e mbinatyrshme, ne nje zot te gjithckaje apo ne nje jete te dyte jam kurioze te di se cili eshte qellimi juaj ne jete...!!!

A jane qellimet tuaja ne jete, thjeshte tokesore per te arritur suksese te ndryshme, per te bere karriere, per te qene dhe per te bere?


Diskutim te kendshem...

Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi