Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush e gjen kete Gjë e gjëza People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush e gjen kete Gjë e gjëza People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kush e gjen kete Gjë e gjëza

+5
Prada
Katniss
Poeti Dhimbjes
Albert
WebMaster
9 posters

Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga WebMaster Sun 6 Feb 2011 - 0:47

Të gjithë sa shkojnë,
Me këmbë e coptojnë,
Të gjithë sa vijnë,
Me këmbë e grijnë. 00027003
Kush e gjen kete Gjë e gjëza 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush e gjen kete Gjë e gjëza 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush e gjen kete Gjë e gjëza 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga WebMaster Sun 6 Feb 2011 - 0:49


Mendje s'ka, por të mëson,
Gojë s'ka, por me ty flet,
Ti përditë me të jeton,
Mik të ngushtë e ke për jetë. 00027003
Kush e gjen kete Gjë e gjëza 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush e gjen kete Gjë e gjëza 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush e gjen kete Gjë e gjëza 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga WebMaster Sun 6 Feb 2011 - 0:49

Porsi lëmsh është rrumbullak,
mot e jetë sillet qark,
pa benzinë shkon e vjen,
kur lëviz askush s'e ndjen,
është plakë sa s'tregohet,
por nuk lodhet as ankohet...
00027003
Kush e gjen kete Gjë e gjëza 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush e gjen kete Gjë e gjëza 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush e gjen kete Gjë e gjëza 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Albert Sun 6 Feb 2011 - 0:52

Klea@Love shkruajti:Porsi lëmsh është rrumbullak,
mot e jetë sillet qark,
pa benzinë shkon e vjen,
kur lëviz askush s'e ndjen,
është plakë sa s'tregohet,
por nuk lodhet as ankohet...
00027003
mos eshte toka moj
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 77
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga WebMaster Sun 6 Feb 2011 - 0:52

Pooooooooo
Kush e gjen kete Gjë e gjëza 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush e gjen kete Gjë e gjëza 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush e gjen kete Gjë e gjëza 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Albert Sun 6 Feb 2011 - 0:55

Klea@Love shkruajti:
Mendje s'ka, por të mëson,
Gojë s'ka, por me ty flet,
Ti përditë me të jeton,
Mik të ngushtë e ke për jetë. 00027003
sjam i sigurt po mos eshte jeta
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 77
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga WebMaster Sun 6 Feb 2011 - 1:00

JOOOOOOOOO
Kush e gjen kete Gjë e gjëza 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush e gjen kete Gjë e gjëza 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush e gjen kete Gjë e gjëza 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 6 Feb 2011 - 3:28

Klea@Love shkruajti:Porsi lëmsh është rrumbullak,
mot e jetë sillet qark,
pa benzinë shkon e vjen,
kur lëviz askush s'e ndjen,
është plakë sa s'tregohet,
por nuk lodhet as ankohet...
Kush e gjen kete Gjë e gjëza 61998

Eshte Toka...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 6 Feb 2011 - 3:28

Klea@Love shkruajti:
Mendje s'ka, por të mëson,
Gojë s'ka, por me ty flet,
Ti përditë me të jeton,
Mik të ngushtë e ke për jetë. Kush e gjen kete Gjë e gjëza 61998

Eshte Libri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Katniss Fri 18 Feb 2011 - 5:00

Ai qe e prodhon,nuk e mban per vehte
Ai qe e blen,nuk e blen per vehte
Ai qe e perdor,nuk e sheh
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 18 Feb 2011 - 5:10

Calliope shkruajti:Ai qe e prodhon,nuk e mban per vehte
Ai qe e blen,nuk e blen per vehte
Ai qe e perdor,nuk e sheh

Arkivoli...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Katniss Fri 18 Feb 2011 - 5:12

Po,me duket se kjo gje e gjeze eshte vjeteruar...

Cka kerkon nje fshese,disa copa qymyr,nje spece,dhe nje tenxhere ne mes te nje livadhi ne pranvere?
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 18 Feb 2011 - 5:13

Calliope shkruajti:Po,me duket se kjo gje e gjeze eshte vjeteruar...

Cka kerkon nje fshese,disa copa qymyr,nje spece,dhe nje tenxhere ne mes te nje livadhi ne pranvere?

Zjarr...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Katniss Fri 18 Feb 2011 - 5:15

Saimiri shkruajti:
Calliope shkruajti:Po,me duket se kjo gje e gjeze eshte vjeteruar...

Cka kerkon nje fshese,disa copa qymyr,nje spece,dhe nje tenxhere ne mes te nje livadhi ne pranvere?

Zjarr...

Jo...
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 18 Feb 2011 - 5:16

Doren e nje njeriu...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Katniss Fri 18 Feb 2011 - 5:19

Saimiri shkruajti:Doren e nje njeriu...
Jo...
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 18 Feb 2011 - 5:21

S'e gjej dot. Kush e gjen kete Gjë e gjëza 668312
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Katniss Fri 18 Feb 2011 - 5:24

Aty ka pasur nje dordolec dhe pas shkrirjes se bores objektet kane mbetur grumbull.
00027003 celebrate005
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 18 Feb 2011 - 5:25

Hahahahahhaahahahahahahahhaaha...
As qe do te me shkonte mendja kurre.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Katniss Fri 18 Feb 2011 - 5:30

Saimiri shkruajti:Hahahahahhaahahahahahahahhaaha...
As qe do te me shkonte mendja kurre.

Hahahah....
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Katniss Fri 18 Feb 2011 - 5:32

Hajde kete:

Krenari eshte nje djal shume specifik.Atij i pelqejne kuajt mirepo i urren te gjithe kafshet.I pelqen kajsite mirepo i urren frutat.I pelqen kriketi mirepo e urren sportin.Si mendoni,cili shtet i pelqen me teper:Japonia ose Kuba?
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 18 Feb 2011 - 5:35

Kuba...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Katniss Fri 18 Feb 2011 - 5:37

Saimiri shkruajti:Kuba...

Kjo eshte e thjeshte,por me trego pse?
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 18 Feb 2011 - 5:38

Qe te jem i sinqerte, me shume u bazova tek sporti i kriketit dhe mendova qe ky lloj sporti nuk frekuentohet shume ne Kube...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Katniss Fri 18 Feb 2011 - 5:40

Saimiri shkruajti:Qe te jem i sinqerte, me shume u bazova tek sporti i kriketit dhe mendova qe ky lloj sporti nuk frekuentohet shume ne Kube...
Jo,zgjidhjen e ke te sakte,mirepo arsyeja pse e do Kuben eshte gabim....
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 18 Feb 2011 - 5:41

Ateher n'a e thuaj ti, sepse spo me vjen asnje arsye tjeter e mundeshme ne mendje.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Katniss Fri 18 Feb 2011 - 5:42

Ai do gjithcka qe fillon me shkronjen K.
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 18 Feb 2011 - 5:45

Calliope shkruajti:Ai do gjithcka qe fillon me shkronjen K.

Hahahahahaahahaaaaaa.
Sa keq per te, pasi ka shume gjera jo te mira qe fillojn me kete shkronje. Kush e gjen kete Gjë e gjëza 398758 Kush e gjen kete Gjë e gjëza 398758 Kush e gjen kete Gjë e gjëza 398758 Kush e gjen kete Gjë e gjëza 426788
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Katniss Fri 18 Feb 2011 - 5:48

Saimiri shkruajti:
Calliope shkruajti:Ai do gjithcka qe fillon me shkronjen K.

Hahahahahaahahaaaaaa.
Sa keq per te, pasi ka shume gjera jo te mira qe fillojn me kete shkronje. Kush e gjen kete Gjë e gjëza 398758 Kush e gjen kete Gjë e gjëza 398758 Kush e gjen kete Gjë e gjëza 398758 Kush e gjen kete Gjë e gjëza 426788

Hahahha ku e con mendjen dhe ti tani... qesh qesh
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Prada Fri 18 Feb 2011 - 5:57

Calliope shkruajti:
Saimiri shkruajti:
Calliope shkruajti:Ai do gjithcka qe fillon me shkronjen K.

Hahahahahaahahaaaaaa.
Sa keq per te, pasi ka shume gjera jo te mira qe fillojn me kete shkronje. Kush e gjen kete Gjë e gjëza 398758 Kush e gjen kete Gjë e gjëza 398758 Kush e gjen kete Gjë e gjëza 398758 Kush e gjen kete Gjë e gjëza 426788

Hahahha ku e con mendjen dhe ti tani... qesh qesh

po kush i don krokodilet hahahahaha


qfar esht fjala
sebezaga
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 18 Feb 2011 - 5:58

Une per vete s'po e di se cfare eshte kjo fjale!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Prada Fri 18 Feb 2011 - 5:59

nusja i thot kunatit apo vllait te burrit sebezaga
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Katniss Fri 18 Feb 2011 - 6:01

Hajduti i Vjeter shkruajti:nusja i thot kunatit apo vllait te burrit sebezaga

hahhaha ta kishe shkruajtur "sebez aga",athere do e mirrnim vesh se me cka ka te beje..
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga enigma Mon 14 Mar 2011 - 1:56Sebez aga=zerbes aga
medemek agai shlir munesh me kon me mua
i thoshim nvaktin ton kunetve,kuku kuku kuku po qfar serbezi kunatit.
a turqt e nones sa mas na kan lon me kto zerbeza hasreta byk aga kyqyk aga. whackbutt
enigma
enigma
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : N'dreqen
Postime Postime : 850
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/02/2011
Mosha Mosha : 71
Hobi Hobi : forumi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga enigma Mon 14 Mar 2011 - 1:58harova gjegjezen me va kallxu se m'habiti serbez aga.

osht ni sen rreth e rreth e zez midis ka ni bir.
kush osht ama mos tju shkoje menja ka e keqja se sosht keq.
enigma
enigma
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : N'dreqen
Postime Postime : 850
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/02/2011
Mosha Mosha : 71
Hobi Hobi : forumi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 28 May 2011 - 8:43

Si mund te blejm me £100 100 njerez?
Çmimet jan si me posht.
Plakat kushtojn 50p
Grate kuhstojn £5
Vajzat kushtojn £10


Gjejeni geeegge
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Ariel Sun 29 May 2011 - 11:16

90 plaka = 45 paund
5 gra = 45 paund
1 goc = 10 paund

te gjitha bejne 100 paund


Habitur


Kush e gjen kete Gjë e gjëza 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 29 May 2011 - 11:23

Po bravo..e dija qe ti e gjen.. celebrate005 00027003 tytepuuth
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Ariel Sun 29 May 2011 - 11:26

i kam qejf kto lloj problemash 00027003 tytepuuth


Kush e gjen kete Gjë e gjëza 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Mar 2012 - 19:02

E paskeni gjet do me thene.
Kur eshte e zeze eshte e paster,kur eshte e bardhe eshte e perlyer?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e gjen kete Gjë e gjëza Empty Re: Kush e gjen kete Gjë e gjëza

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi